GTA SA Texture Rengarenk Oluyor

İşletim sistemi
Windows 10

TRarthur

Hectopat
SS Atamıyorum çünkü tam ekrandan çıkılmıyor. Oyunum orijinal, Steam'dan yükledim. Türkçe yama kuracaktım. Kurdum, sonra oyun açılırken her şey rengarenk olmaya başladı. Yazı fontları, resimler vb. Programlar ve Özellikler'den Türkçe Yama'ya baktım. O da yoktu silemedim. Oyuna girdim bozuk haliyle, her şey rengarenk kör ediciydi. Çözümü var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA SA'ya sağ tıkladım özellikler dedim de hocam biraz kötüyüm bu konularda. Daha detaylı anlatır mısınız ;)
Yardım edin lütfen artık bıktım ya 2 gündür oynayamıyorum.
Bana niye bir süreden sonra kimse yardım etmiyor ? Yardıma ihtiyacım var. Bi önceki açtığım konularda da %0 yardım alıyorum. Sinirlenmek üzereyim böyle olmaz ki.
Bir tek bana yardım edilmiyor galiba bu ortamda. Bekleyebilen birisi değilim çok sinirleniyorum.
Türkçe yamadan sonra mı bu hale geldi anlayamadım normalde sorun var mıydı

Yoktu, türkçe yama kurdum sonra bu hale geldi.
Yine dondunuz aga :D
Dostum forum burası her dakika sorununa cevap bulamazsın sabırlı olman gerek biraz.
Oyunu tamamen kaldırıp yerel disk c / steam/ steamapps / oyunun klasörünü bul. Bir şey kalmışsa tamamen sil. Aynı şekilde belgelerimdeki san andreas klasörünü de sil. Sonra temiz bir şekilde indir steamden ve bu linkten indirdiğini oyunun içine kur. Grand Theft Auto – San Andreas – %100 Türkçe Yama

Dostum forum burası her dakika sorununa cevap bulamazsın sabırlı olman gerek biraz.
Oyunu tamamen kaldırıp yerel disk c / steam/ steamapps / oyunun klasörünü bul. Bir şey kalmışsa tamamen sil. Aynı şekilde belgelerimdeki san andreas klasörünü de sil. Sonra temiz bir şekilde indir steamden ve bu linkten indirdiğini oyunun içine kur. Grand Theft Auto – San Andreas – %100 Türkçe Yama
İnşallah olur denerim birazdan denediğimde haber veririm.
Oldu sağolun. Türkçe Yamayı kuracağım şimdi.
Türkçe yamayı nasıl kuracağım ? Söyleyinde hata yapmayayım yine :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı