Çözüldü GTA: SA uçak pistini aldıktan sonra ne yapılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BenNoobum

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, GTA San Andreas oynuyordum bana biri dedi git şu uçak pistini al ben de aldım daha sonra oyunu kaydettim ve 2 tane şu kırmızı dolardan görev yaptım öncesinde telefonla konuştu tabii geçtim oraları ve ondan sonra hiç görev göremedim yapan arkadaşlar ne yapacağımı söylerse memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Pilotluk okuluna hoş geldin dostum. Uçağı uçururken iyi eğlenceler. 😁
Görevleri belli bir yüzdenin üzerinde yapman gerek yoksa yeni görevleri açamazsın.
Uçak pistinin yanında merdiven var. Oradan yukarıya çıkıp uçak görevlerini yapacaksınız.
Görevleri belli bir yüzdenin üzerinde yapman gerek yoksa yeni görevleri açamazsın.
Aynen, sanırım tüm görevlerde %70 üzeri olması lazım. O kadar zor değil, görevleri yaparken uçağın burun kamerasını kullan. Benim tüm görevler %100. Hatta polislik görevini yapmadıysan da önce o görevleri hallet %100 yap askeri helikopterin olacak. Onunla çok kolay oluyor Polis görevi. Aklında bulunsun.

Uçak pistinin yanında merdiven var. Oradan yukarıya çıkıp uçak görevlerini yapacaksınız.

Aynen, sanırım tüm görevlerde %70 üzeri olması lazım. O kadar zor değil, görevleri yaparken uçağın burun kamerasını kullan. Benim tüm görevler %100. hatta polislik görevini yapmadıysan da önce o görevleri hallet %100 yap askeri helikopterin olacak. Onunla çok kolay oluyor polis görevi. Aklında bulunsun.

Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı