GTA SA'da görev gelmiyor

Akşam eve gittiğimde ilk iş hallediyorum. Eğer araba kursunda da sorun yaşarım diyorsanız Zero ile beraber onları da %100 hale getirebilirim.

Araba kursunu bitirdim teşekkür ederim.

Akşam eve gittiğimde ilk iş hallediyorum. Eğer araba kursunda da sorun yaşarım diyorsanız Zero ile beraber onları da %100 hale getirebilirim.

Hocam o attığım yanlış olmuş doğrusu bu link.

Hocam müsait misiniz?

Görevi bitirmek üzereyken illaki bir sıkıntı çıkıyor görev başarısız oluyor. Yakıtım bitiyor sonra uçağı kaldırırken sağa sola yatıyor saldım oyunu.

Son düzenleme:
Dün ufak bir kazadan dolayı deneme fırsatım olmamıştı. Şuan save dosyanızı indirip gerekli yere attım ancak kayıtlı oyun seçip girmeye çalıştığımda oyun kapanıyor. Nasıl çözülür bilmiyorum ancak araştırıyorum. Halletmeye çalışacağım

Dün ufak bir kazadan dolayı deneme fırsatım olmamıştı. Şu an save dosyanızı indirip gerekli yere attım ancak kayıtlı oyun seçip girmeye çalıştığımda oyun kapanıyor. Nasıl çözülür bilmiyorum ancak araştırıyorum. Halletmeye çalışacağım.

Evet aynı sorunu ben de yaşadım. Önceden yapılmış savelerden almaya çalıştığım zaman olmuştu. Save'e tıklayıp yükle dedikten sonra oyun bir anda kapanıyor.

@Hashtag hocam benim de aynı sorunum var araba kursunu elimden geldiğince yaptım en düşük skor araba kursundaki %76 galiba yada %85 zero görevlerini bitirdim ama görev gelmiyo başka en son Toreno's last flight ı yaptım ve woozie de bir görev var Yay Ka-Boom-Boom diye ondan önceki tüm woozie görevlerini yaptım ama o Yay Ka-Boom-Boom görevi bir türlü gelmiyor hatta bu yarışta kazandığımız san fierrodaki garajda başlıyomuş o Yay Ka-Boom-Boom görevi ama orda bi kırmızı başlama alanı varya ondan yok neyde eksiğim var hocam

Geri
Yukarı