GTA: SA'da sıkılınca ne yapabilirim?

Alonxe

Centipat
Yer
İzmir-görece
Daha fazla  
Meslek
öğrenciyim abi
Merhaba, artık Grand Theft Auto San Andreas'ı bitirmekten sıkıldım serbest takılmak istiyorum bir sürü mod kurdum rzl trainer ile tsunami falan yaptım yine de oyun sıkıcı. Sizler bu oyunda sıkılınca neler yapıyorsunuz, bu sıkıntımı nasıl geçirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, artık Grand Theft Auto San Andreas'ı bitirmekten sıkıldım serbest takılmak istiyorum bir sürü mod kurdum rzl trainer ile tsunami falan yaptım yine de oyun sıkıcı. Sizler bu oyunda sıkılınca neler yapıyorsunuz, bu sıkıntımı nasıl geçirebilirim?
Oyunun alternatif görevleri dışında yapacak bir şey kalmıyor, bu da kendini sürekli tekrar ettiği için bitirince siliyorum. İsterseniz oyunu %100 bitirmeye çalışabilirsiniz.

Oyunun alternatif görevleri dışında yapacak bir şey kalmıyor, bu da kendini sürekli tekrar ettiği için bitirince siliyorum. İsterseniz oyunu %100 bitirmeye çalışabilirsiniz.
Zaten öyle yaptım oyundaki tüm minigameleri bile oynadim serbest takılırken neler yapabilirim eğlenmek için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha da mod kur. Eğer sıkıntı hala devam ederse biraz ara ver başka oyun oyna ve sonra geri dön.

Yeni konular

Geri
Yukarı