GTA San Andreas 0xc000007b Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sinan_40

Hectopat
GTA San Andreas hakkında yaptığım "bir yazılımı" açınca 0xc000007b hatası veriyor. GTA San Andreas hata vermiyor. Bilgisayara yeni format attım. Sorun hala devam ediyor.

Logfile

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ya arkadaşlar Process Monitor dosyalarını analiz etmeyi bilmiyorsanız cevap vermeyin. Lütfen. Lütfen. Lütfen!

Dosyayı açınca sorun gayet net anlaşılıyor. Arkadaşımız kafasına göre oraya buraya dosya kopyalamış herkes gibi.

Bunu silecek: C:\Windows\SysWOW64\vcruntime140.dll

Buradan paket ile kuracak ve sorunu çözülecek.

Oyun orijinal mi?

Yahu adam kendi yaptığım yazılımda hata alıyorum diyor. Ortada orijinal olacak bir oyun yok. Bu artık şey gibi olmaya başladı, çözümü bilmiyorum, oyun korsan ise başımızdan savalım.

Oyun korsan olsa bile bu sorunun oyun kaynaklı olmayabilir. Analiz etmeyi öğrenelim:

Hocam iki durum olabilir.

İlki: Hata veren dosya silinmiş veya muhtemelen açtığın yazılımdan dolayı bozulmuş olabilir.

İkinci olarak ise problem .Net Framework'ten kaynaklanıyor olabilir. .Net Framework'u tekrar silip yüklersen belki sonuca ulaşırsın lakin ben sorunun yaptığın yazılım olduğunu düşünüyorum.

Oyunu birde yaptığın yazılım olmadan çalıştırmayı dene, eğer oyun açılıyorsa probleme yol açan şey o "bir yazılım"dır.

Ya arkadaşlar Process Monitor dosyalarını analiz etmeyi bilmiyorsanız cevap vermeyin. Lütfen. Lütfen. Lütfen!

Dosyayı açınca sorun gayet net anlaşılıyor. Arkadaşımız kafasına göre oraya buraya dosya kopyalamış herkes gibi.

Oyun orijinal mi?

Yahu adam kendi yaptığım yazılımda hata alıyorum diyor. Ortada orijinal olacak bir oyun yok. Bu artık şey gibi olmaya başladı, çözümü bilmiyorum, oyun korsan ise başımızdan savalım.

Oyun korsan olsa bile bu sorunun oyun kaynaklı olmayabilir. Analiz etmeyi öğrenelim:

Son düzenleyen: Moderatör:
Artı -1 Eksi
Çözüm

Sorun çözüldü, çok teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı