Çözüldü GTA San Andreas açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

NeutronS

Centipat
Öncelikle herkese merhaba. Steam'de orijinal GTA San Andreas'a sahibim. Oynamak istedim ve user tracks klasörü içinde müzik olmadığını fark ettim. Ben de gidip YouTube MP3 dönüştürücü sitelerinden yaklaşık 60 tane sevdiğim müzik indirdim ve user tracks klasörüne attım fakat oyunu açtığımda kaydettiğim oyun yani save dosyam gitmişti. Sonrasında save dosyasını kontrol etmek için oyundan çıktım ve sonrasında ne yaparsam yapayım oyuna asla giremedim. Yardımcı olursanız çok makbule geçer. Şimdiden eyvallah.

Çözüm
Şu saçmalığa bakın ya hahaha. Bilgisayarı aç kapat yaptıktan sonra oyuna tıkladım ve açıldı. Fakat Türkçe yama kurmuştum gitmiş, oyun tekrardan İngilizce olmuş.

Burada detaylı olarak anlattım, mod yüklemezsen de oyun çalışır fakat garip garip hatalar alırsın. Bu GTA Vice City için rehber fakat farklı dosyalar ile benzer işlemleri yapabilirsin. Videoları mevcut dediğim gibi.

Teşekkür ederim.
Steam sürüme 1.0 downgrade, widescreen patch, cleo mod, silents patch, 60 fps limiter yüklemek gerekiyor. İnternette videoları mevcut.

GTA San Andreas user files klasörünü yedekleyip silin. Tekrar oyuna girmeyi deneyin.

Denedim olmadı. Sizce uyumluluk ayarları ile bir ilgisi var mıdır?

Steam sürüme 1.0 downgrade, widescreen patch, Cleo mod, silents patch, 60 FPS limiter yüklemek gerekiyor. İnternette videoları mevcut.

Benim zaten Steam'de 80 saatim mevcut. Hiçbir zaman downgrade yapmamıştım hiç böyle bir şey olmamıştı.

Denedim olmadı. Sizce uyumluluk ayarları ile bir ilgisi var mıdır?

Benim zaten Steam'de 80 saatim mevcut. Hiçbir zaman downgrade yapmamıştım hiç böyle bir şey olmamıştı.

Burada detaylı olarak anlattım, mod yüklemezsen de oyun çalışır fakat garip garip hatalar alırsın. Bu gta vice city için rehber fakat farklı dosyalar ile benzer işlemleri yapabilirsin. Videoları mevcut dediğim gibi.

Şu saçmalığa bakın ya hahaha. Bilgisayarı aç kapat yaptıktan sonra oyuna tıkladım ve açıldı. Fakat Türkçe yama kurmuştum gitmiş, oyun tekrardan İngilizce olmuş.

Burada detaylı olarak anlattım, mod yüklemezsen de oyun çalışır fakat garip garip hatalar alırsın. Bu GTA Vice City için rehber fakat farklı dosyalar ile benzer işlemleri yapabilirsin. Videoları mevcut dediğim gibi.

Teşekkür ederim.

Çözüm
Bence hiç uğraşma bu linkten torrent indir. Steam sürümü aşırı sıkıntılı oynanmaz.

02383F19C9FD13E93F33BFCAE31008F95FD39562.torrent (fitgirl)

Ayrıca bu modlanmış sürümde dokular, yansımalar düzeltilmiş. Hata vermiyor, istersen Türkçe yama seçebiliyorsun ve çevirisi çok kalıteli.

Not: kurduktan sonra bu işlemi yap.

Öncelikle herkese merhaba. Steam'de orijinal GTA San Andreas'a sahibim. Oynamak istedim ve user tracks klasörü içinde müzik olmadığını fark ettim. Ben de gidip YouTube MP3 dönüştürücü sitelerinden yaklaşık 60 tane sevdiğim müzik indirdim ve user tracks klasörüne attım fakat oyunu açtığımda kaydettiğim oyun yani save dosyam gitmişti. Sonrasında save dosyasını kontrol etmek için oyundan çıktım ve sonrasında ne yaparsam yapayım oyuna asla giremedim. Yardımcı olursanız çok makbule geçer. Şimdiden eyvallah.

Benim de Steam hesabımda orijinal GTA San Andreas var.

User tracks klasörüne attım fakat oyunu açtığımda kaydettiğim oyun yani save dosyam gitmişti.

Oyunun korsan sürümünde bu mümkün ancak Steam üzerinde denendiğinde bu hatayla karşılaşman gayet normal.

Geri
Yukarı