Çözüldü GTA San Andreas açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

NeutronS

Centipat
Öncelikle herkese merhaba. Steam'de orijinal GTA San Andreas'a sahibim. Oynamak istedim ve user tracks klasörü içinde müzik olmadığını fark ettim. Ben de gidip YouTube MP3 dönüştürücü sitelerinden yaklaşık 60 tane sevdiğim müzik indirdim ve user tracks klasörüne attım fakat oyunu açtığımda kaydettiğim oyun yani save dosyam gitmişti. Sonrasında save dosyasını kontrol etmek için oyundan çıktım ve sonrasında ne yaparsam yapayım oyuna asla giremedim. Yardımcı olursanız çok makbule geçer. Şimdiden eyvallah.

Çözüm
Şu saçmalığa bakın ya hahaha. Bilgisayarı aç kapat yaptıktan sonra oyuna tıkladım ve açıldı. Fakat Türkçe yama kurmuştum gitmiş, oyun tekrardan İngilizce olmuş.

Burada detaylı olarak anlattım, mod yüklemezsen de oyun çalışır fakat garip garip hatalar alırsın. Bu GTA Vice City için rehber fakat farklı dosyalar ile benzer işlemleri yapabilirsin. Videoları mevcut dediğim gibi.

Teşekkür ederim.
Ayrıca savelerim silindi demiştim onlarda geri gelmiş. Fakat dediğim gibi Türkçe yama silinmiş. Çok tuhaf şeyler oluyor :D
Bir müzik indirip hikayeyi bitirmek istedik başımıza gelenlere bak.
Eski oyun diye şunları umursamayan Rockstar Games gerçekten çok sinir bozucu.
Bu oyunlara para verdiysek (ki vermesek) bile adamakıllı hizmet edemiyorlar. Kafayı yersin.

Ayrıca savelerim silindi demiştim onlarda geri gelmiş. Fakat dediğim gibi Türkçe yama silinmiş. Çok tuhaf şeyler oluyor :D
Bir müzik indirip hikayeyi bitirmek istedik başımıza gelenlere bak.
Eski oyun diye şunları umursamayan Rockstar Games gerçekten çok sinir bozucu.
Bu oyunlara para verdiysek (ki vermesek) bile adamakıllı hizmet edemiyorlar. Kafayı yersin.
Hocam Steam sürümünü oynamayın eziyet çekersiniz çok hata var.

Yardımlarınız için teşekkür ederim. İyi geceler.

Hocam Steam sürümünü oynamayın eziyet çekersiniz çok hata var.

Siz de haklısınız ama korsan indirdiğim zaman PC kafayı yiyor zaten eski bir PC de oynuyorum. O yüzden orijinal oynamak istemiştim. Sağ olun verdiğiniz tavsiyeler için hepinize teşekkür ederim. İyi geceler. <3

Geri
Yukarı