Çözüldü GTA San Andreas AK-47 nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

Ed1tH

Kilopat
Selam, GTA San Andreas'da 2. şehirdeyim ve wizzy görevlerini artık açtım. Ben AK47 almak istiyorum çünkü tec 9 resmen boncuk tabancası sıkıyor. Ammu nation a girdiğimde ne ak 47 var ne M4A1 var. Sorunu nasıl çözebilirim? (Lütfen hile ile alın demeyin oyunu hilesiz bitirmeye çalışıyorum)

Çözüm
Wooize'nin 3. görevi olan ''Lure''ı bitirdikten sonra açılıyor AK47.
Selam, GTA San Andreas'da 2. şehirdeyim ve wizzy görevlerini artık açtım. Ben AK47 almak istiyorum çünkü tec 9 resmen boncuk tabancası sıkıyor. Ammu nation a girdiğimde ne ak 47 var ne M4A1 var. Sorunu nasıl çözebilirim? (Lütfen hile ile alın demeyin oyunu hilesiz bitirmeye çalışıyorum)
Bende bir zamanlar oyunu hilesiz bitirmiştim. Her yeri ezbere biliyorum. Bundan kopya çektim: AK 47 locations (GTA San Andreas)

Wooize'nin 3. görevi olan ''Lure''ı bitirdikten sonra açılıyor AK47.

Dosya Ekleri

• SA.png
    SA.png
    22,7 KB · Görüntüleme: 119
Çözüm
Las Venturas'taki ammu Nation'da AK-47 vardı. Gözükmüyor ise henüz AK-47'nin açıldığı görevi yapmamıssınızdır demektir.

Hocam evet galiba o görevi yapmamışım teşekkürler bu arada las venturas neresi oluyor?
Wooize'nin 3. görevi olan "lure"ı bitirdikten sonra açılıyor ak47.

Teşekkürler wooizenin görevlerini yeni açtım demek lure görevinden sonra geliyor tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı