GTA San Andreas kurulumu

İşletim sistemi
Windows 10

Ogyzkean08

Hectopat
Daha fazla  
2004 GTA San Andreas'ın dijital satışı kaldırıldığı için korsan indirmek zorunda kaldım yani korsan yasak demeyin, kurallara uygun. Ben bunu indirdim ama hem normal setup hem de ISO dosyalı setuplar var. Ben normal setup kurduğumda oyun ilkte düzgün çalışıyordu ancak ikinci kez açtığımda sürekli simge durumuna küçülüyor. ISO dosyalarını ise hiç denemedim sizce ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• gtasakurulum.png
    gtasakurulum.png
    29,6 KB · Görüntüleme: 220
SA:MP forumlarından bulursunuz

2004 GTA San Andreas'ın dijital satışı kaldırıldığı için korsan indirmek zorunda kaldım yani korsan yasak demeyin, kurallara uygun. Ben bunu indirdim ama hem normal setup hem de ISO dosyalı setuplar var. Ben normal setup kurduğumda oyun ilkte düzgün çalışıyordu ancak ikinci kez açtığımda sürekli simge durumuna küçülüyor. ISO dosyalarını ise hiç denemedim sizce ne yapmalıyım?
Setup.bin dosyaları sıkıştırılmış disk imajları setup.exe ile kurarsan zaten onları otomatik çıkartır. Bunu bende indirdim sıkıntısız çalıştı. Birde türkçe yama indir içinde bugları düzelten mod var.

Hocam Rockstar Store da satılıyor orijinal halleri

Geri
Yukarı