GTA San Andreas araba zıplatma görevi geçilmiyor

Niyazi95

Yoctopat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTA San Andreas'da kaç kere araba zıplatma görevinde defalarca NumLock'ları kullandım, deli ettirdi bana. Cesar Vialpando araba zıplatma save'si lazim, yoksa yıllarca zamanımı alır. Bana önemli save'sini atabilir misiniz? Sitelerden hepsini denedim, oyundan atıyor ve kendi kaydettigim oyunu gösteriyor. Yardım edin.

Trainer kurup Görevi bitirebiliyorsun. Şöyle:
Cleo kur, RZL Trainer yükle, ardından menüden görevi tamamla de.

Arkadaşlar GTA San Andreas'da kaç kere araba zıplatma görevinde defalarca NumLock'ları kullandım, deli ettirdi bana. Cesar vialpando araba zıplatma Save'si lazim, yoksa yıllarca zamanımı alır. Bana önemli Save'sini atabilir misiniz? Sitelerden hepsini denedim, oyundan atıyor ve kendi kaydettigim oyunu gösteriyor. Yardım edin.

Bende geçemiyorum bir türlü 😅

Hocam yıllardır oynarım oyuna hakimim; 3 kere bitirdim zaten. PC'de NUMLOCK bile bozuk. Mesela Numlockta yukarı (2) tuşuna bastığınızda araba aşağı iniyor, aşağı (8) tuşuna bastığınızda yukarı zıplıyor. Ayarlardan ona göre tuş atamalarını ayarlayın.

Arkadaşlar GTA San Andreas'da kaç kere araba zıplatma görevinde defalarca NumLock'ları kullandım, deli ettirdi bana. Cesar Vialpando araba zıplatma save'si lazim, yoksa yıllarca zamanımı alır. Bana önemli save'sini atabilir misiniz? Sitelerden hepsini denedim, oyundan atıyor ve kendi kaydettigim oyunu gösteriyor. Yardım edin.
GTA forums diye bir site var oradan bulup indirebilirsiniz.

Hocam D.E.P kurun. Profilimde rehberi var. Kontrolcünüz var ise aşırı rahat geçersiniz. Yok ise dert etmeyin Numpad tuşlarını kullanılabilir hale getiriyor. Düz SA çekilmez.

NumLock kısmındaki tuşların bazılarının üstünde ok işareti var onlarla geçiliyor dostum.
1700499430078.png

Arkadaşlar GTA San Andreas'da kaç kere araba zıplatma görevinde defalarca NumLock'ları kullandım, deli ettirdi bana. Cesar Vialpando araba zıplatma Save'si lazim, yoksa yıllarca zamanımı alır. Bana önemli Save'sini atabilir misiniz? Sitelerden hepsini denedim, oyundan atıyor ve kendi kaydettigim oyunu gösteriyor. Yardım edin.

Ayarlara gir oradan tuşları ata istediğine göre o zaman düzeliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı