GTA San Andreas Cleo arabaya binince oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 7

ERDEMMONUR

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta da gördüğünüz gibi arabaya binince oyundan atıyor. Baştan alayım ki sorunu daha iyi anlayın. İlk başta San Andreas'i normal bir şekilde oynuyordum. Canım sıkıldı mod yükleyeyim dedim ve Save'lere bir şey olmasın diye yedekledim. Oyunun içindeki Save'leri sildim temiz kurulum yaptım girdim hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. Sonra ise yedeklediğim Save'leri kopyalayıp "GTA San Andreas User Files" klasörüne attım. İlk başta yine bir şey olmadı oyuna sorunsuz bir şekilde girdim fakat arabaya binince oyundan atmaya başladı. Bu da benim canımı sıkmaya başladı internetten v1.0 Save'leri indirdim bu sefer hiç açılmadı. Ben bu Save'ler ile nasıl Cleo modlarını nasıl birleştirebilirim sıkıntı olmadan? Oyunum orijinaldir Steam'den aldım.

Downgrade nedir?

Downgrade sürüm düşürmedir. Oyunu orijinal 1.0 sürümüne düşürür. Steam sürümünde Cleo modları çalışmayabilir. Oyunu buradan bakarak Downgrade edebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu da benim canımı sıkmaya başladı internetten v1.0 Save'leri indirdim bu sefer hiç açılmadı.

Oyununuzun sürümü 1.0 değilse doğal olarak 1.0 Save'lerini açamaz.

Geri
Yukarı