GTA San Andreas Cleo çalışmıyor

ReoxasS

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, GTA San Andreas crackli yükledim ve GTA 5'deki gibi bir trainer yüklemek istedim. 2 tane mod yükleyip denedim olmadı 2 side. 1'inde Cleo+modloader+cheatmenu kurdum olmadı. Sonra silip tekrar oyunu kurup bu sefer Cleo+rzl trainer kurdum yine olmadı. 2 video izledim 2'sini de birebir yaptım fakat olmuyor. Sorun nedir?

Size verdiğim link ile oyuna giriş yapamazsınız. Onların hepsi mod dosyası. Sizin oyunun kendisine sahip olup Definitive Edition dosyasını oyunun üstüne atmanız gerekiyordu. O yüzden bu hataları alıyorsunuz.

Cidden benim aptallığım kusura bakmayın. Ben modları verdiğiniz klasöre atacağımızı sanıyordum. Birazcık cahiliyet kusura bakmayın tekrardan. Olursa size haberini vermeye geleceğim.:)

O zaman anladığım kadarıyla bu klasörün içindekiler GTA SA'nın klasörüne atıp aynı olan dosyaları değiştirip Cleo klasörünün içine rzl trainerı atacağım. Böyle değilmi?

Cidden benim aptallığım kusura bakmayın. Ben modları verdiğiniz klasöre atacağımızı sanıyordum. Birazcık cahiliyet kusura bakmayın tekrardan. Olursa size haberini vermeye geleceğim.:)

O zaman anladığım kadarıyla bu klasörün içindekiler GTA SA'nın klasörüne atıp aynı olan dosyaları değiştirip Cleo klasörünün içine rzl trainerı atacağım. Böyle değilmi?
Aynen öyle. Doğru anlamışsınız. Bu şekilde yapın sonra oyun açılıyor mu diye kontrol edin. Ondan sonra dosyaları yedekleyip kurmak istediğiniz modları kurabilirsiniz.

Aynen öyle. Doğru anlamışsınız. Bu şekilde yapın sonra oyun açılıyor mu diye kontrol edin. Ondan sonra dosyaları yedekleyip kurmak istediğiniz modları kurabilirsiniz.

@Silinen üye çok iyi bir şekilde oluyor ama arada çok kasıyor. Mesela araba sürerken arada FPS düşmesi oluyormuş gibi 3 4 sn kasıyor. Şimdi ryder görevini yaptım(ilk berbere girip sonra pizzacıya gittiğimiz görev) arabaya bindim tam giderken en az 10 sn kastı. Sistemden olabilir mi diye düşündüm ama bence mümkün değil. Sistemim iyi değil ama bu oyunu kastıracak kadar da kötü değil. Ne olmuş olabilir? Oyunla alakalı mı yoksa benim sistemimle mi alakalı?

@Silinen üye çok iyi bir şekilde oluyor ama arada çok kasıyor. Mesela araba sürerken arada FPS düşmesi oluyormuş gibi 3 4 sn kasıyor. Şimdi ryder görevini yaptım(ilk berbere girip sonra pizzacıya gittiğimiz görev) arabaya bindim tam giderken en az 10 sn kastı. Sistemden olabilir mi diye düşündüm ama bence mümkün değil. Sistemim iyi değil ama bu oyunu kastıracak kadar da kötü değil. Ne olmuş olabilir? Oyunla alakalı mı yoksa benim sistemimle mi alakalı?
Maalesef bu rehberdeki modlar iyi optimize edilmediği için kasmalar oluyor. Kasma olmaması için iyi bir bilgisayar gerekiyor. Birkaç gün içerisinde GTA 3, Vice City ve San Andreas için kendi yaptığım Performans Versiyonlarını yayınlayacağım fakat onlara daha var. 5 tane rehber yazdıktan sonra sıra onlara gelecek.

Eğer rehberi bekleyemem derseniz temiz oyunu tekrar kurun ve aşağı videodaki maddeleri uygulayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı