Çözüldü GTA: San Andreas Cleo mod klasörü ile çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

schwaizen

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Spor Tırmanış
GTA: San Andreas Cleo mod klasörü ile çalışmıyor. Temiz kurulum yaptım her ikisi için de ama oyuna girdiğimde ne yazık ki olmuyor. Crash verip oyun kapanıyor. Mod klasöründe sadece 1 mod vardı 1 mod kurmuştum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Baştan sona kadar temiz kurulum yapıp denediğimde oldu. Yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim.
Kullandığın GTA sürümü sıkıntılı olabilir ne kadar forum korsana destek vermiyoruz dese bile ben sana hoodlum sürümünü öneririm mevcut en temiz ve hatasız sürümdür kendisi.

Kullandığın GTA sürümü sıkıntılı olabilir ne kadar forum korsana destek vermiyoruz dese bile ben sana hoodlum sürümünü öneririm mevcut en temiz ve hatasız sürümdür kendisi.

Hemen deniyorum hocam.

Herhangi bir güvenilir indirme linki var mıdır? Bulamadım da.

Baştan sona kadar temiz kurulum yapıp denediğimde oldu. Yardım eden arkadaşlara teşekkür ederim.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı