Çözüldü GTA San Andreas dil değiştirince oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

AhmetBey26

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
Rtx 2060
İşlemci
Amd Ryzen 5 2600
Crack GTA San Andreas indirmiştim hiçbir sorun yoktu ta ki bir göreve gelene kadardı. Görevi yapmak için Türkçe değil de farklı bir dil indirmek gerekiyordu ve sadece İspanyolca ekliydi. İspanyolcayı seçtiğimde ise oyundan atıyordu, çözümü nedir?

Çözüm
İngilizce dil seçeneği ekledim görev bitince tekrar Türkçe dil seçeneği ekleyeceğim.
Crack GTA San Andreas indirmiştim hiçbir sorun yoktu ta ki bir göreve gelene kadardı. Görevi yapmak için Türkçe değil de farklı bir dil indirmek gerekiyordu ve sadece İspanyolca ekliydi. İspanyolcayı seçtiğimde ise oyundan atıyordu, çözümü nedir?
Korsana izin veremeyiz.

Korsan desteklemiyoruz diyen arkadaşlar, oyun şuan satın alınamıyor ne yazık ki ama zamanında satın alanlar varsa ben gibi bu sıkıntılara rastlamış olabilir çünkü Steam versiyonu da çok bozuk.

Korsan desteklemiyoruz diyen arkadaşlar, oyun şu an satın alınamıyor ne yazık ki ama zamanında satın alanlar varsa ben gibi bu sıkıntılara rastlamış olabilir çünkü Steam versiyonu da çok bozuk.

Hocam Definitife Edition sandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı