Çözüldü GTA San Andreas downgrade

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

arasyuksel

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Geçen gün Steam sonbahar indirimlerinden Grand Theft Auto: The trilogy aldım. Pakette GTA 3, Vice City ve San Andreas var.
En sevdiğim oyun olan GTA San Andreas'ı yükledim, fakat oyunda sorunlar var. Mesela eski Save dosyalarım çalışmıyor, oyunda FPS sınırlayıcı var, Türkçe yama kurulmuyor, mod menu falan kurulmuyor. Sorunun oyunu downgrade ( sürüm düşürme ) ederek sorununun çözüleceğini duydum. Ve bununla ilgili 2 sorum var.

1- Oyunu downgrade yapmak korsana girer mi?
2- Eğer korsana girmiyorsa, oyunu nasıl downgrade yapabilirim?

Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Oyunun sağlam çalışan korsanını bulamadım, birisi açılmıyor, birisi kasıyor, birisinde virüs var falan.

Biraz araştırma sonucunda oyunu downgrade ettim, şu video sağ olsun :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ayarlar menüsünden Display'e girip aşağıda Advanced bölümü vardı oradan framer limeted gibi bir şey var onu kapatırsanız FPS sınırı ortadan kalkıyor.

Oyunun sağlam çalışan korsanını bulamadım, birisi açılmıyor, birisi kasıyor, birisinde virüs var falan.

Biraz araştırma sonucunda oyunu downgrade ettim, şu video sağ olsun :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm

Geri
Yukarı