GTA San Andreas Steam sürümü artık downgrade olmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

ayasjr

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, düzenli olarak GTA SA modlayıp oynayan birisiydim ve çokça sürüm düşürmek zorunda kalıyordum Steam'den oynadığım için. Lakin aylardır oyunumun sürümünü düşüremiyorum. Downgrade için kullandığım RockstarNexus Downgrader uygulamasında oyunun downgrade edildiği yazıyor fakat oyunum hala aynı. Eskiden downgrader uygulamasını indirdiğimde güncellenmiş sürümünü indirirdi artık onu bile indirmiyor. Sil yükle 2 defa yaptım fakat nafile. Sorunuma yardım edebilecek veya başka bir downgrader varsa bildiğiniz yardım edebilir misiniz?

Son düzenleme:
Merhaba, düzenli olarak GTA SA modlayıp oynayan birisiydim ve çokça sürüm düşürmek zorunda kalıyordum Steam'den oynadığım için. Lakin aylardır oyunumun sürümünü düşüremiyorum. Downgrade için kullandığım rockstarnexus downgrader uygulamasında oyunun downgrade edildiği yazıyor fakat oyunum hala aynı. Eskiden downgrader uygulamasını indirdiğimde güncellenmiş sürümünü indirirdi artık onu bile indirmiyor. Sil yükle 2 defa yaptım fakat nafile. Sorunuma yardım edebilecek veya başka bir downgrader varsa bildiğiniz yardım edebilir misiniz?

MTA oynadınız mı hiç?

Birkaç ay önce ben de denedim fakat oyun açılmadı, hatta korsan indirip denedim yinede nafile işe yaramdı.

Geri
Yukarı