GTA San Andreas hata çözümleri

Gutierrez

Kilopat
Merhaba arkadaşlar sene oldu 2020 hala SAMP oynayan kaldı mı bilmiyorum ama hala oynayanlar veya geri indirip oynamak isteyip hata alanlar olduğu için açtım bu konuyu. Arkadaşlar genelde Crash hatası alınıyor ama Microsoft C++ Runtime Library gibi hatalarda alınılabiliyor.
Programımızın adı SAMP ADDON. Aşağıda verdiğim linkten indirebilirsiniz, samptaki bugları ve hataları çözen bir programdır. Eğer çözmezse beni konuya etiketlerseniz yardımcı olabilirim.(Arkadaşlar yok uyumluluğu falan değiştirin diye şeyler çıkar youtubede 6 yıldır oynuyorum bu oyunu onlar kesin çözüm değildir.)

SAMP ADDON:SAMP Addon 2.4 (Fixes for SAMP-a) for GTA San Andreas

Son düzenleme:
Anti crasher Cleo moduda var.
Dediğim gibi hocam kesin çözüm değil.
Ben SAMP 0.3.7 oynuyorum. Teşekkürler. Konuyla alakasız ama hangi sunucuda oynuyorsun? Ben California HP. Ondan önce Turk-Ibiza oynuyordum.
Discord verirsen söyleyebilirim.Türk İbiza bende oynuyordum.2018 gibi de en iyi çeteyi kurmuştuk.California HP'de nickin nedir? (Fazla söylemekte istemiyorum herkese dosttan çok düşmanımız vardı.)

Merhaba arkadaşlar sene oldu 2020 hala SAMP oynayan kaldı mı bilmiyorum ama hala oynayanlar veya geri indirip oynamak isteyip hata alanlar olduğu için açtım bu konuyu. Arkadaşlar genelde Crash hatası alınıyor ama Microsoft C++ Runtime Library gibi hatalarda alınılabiliyor.
Programımızın adı SAMP ADDON. Aşağıda verdiğim linkten indirebilirsiniz, samptaki bugları ve hataları çözen bir programdır. Eğer çözmezse beni konuya etiketlerseniz yardımcı olabilirim.(Arkadaşlar yok uyumluluğu falan değiştirin diye şeyler çıkar youtubede 6 yıldır oynuyorum bu oyunu onlar kesin çözüm değildir.)

SAMP ADDON:SAMP Addon 2.4 (Fixes for SAMP-a) for GTA San Andreas
Hocam mouse olmuyor bununla da :D.

Geri
Yukarı