GTA San Andreas intro gözükmüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 7
GTA SA Steam'den aldım ve oyuna girerken intro yerine mor ekran ve sadece intronun sesi geliyor. Ben introyu görmek istiyorum. GTA San Andreas klasorundekı movıes klasorune baktım hepsi saglam. Nasıl yaparız sorunu nasıl hallederiz? Şimdiden eyvallah.
Not: Eskiden intro gözüküyordu.

GTA SA Steam'den aldım ve oyuna girerken intro yerine mor ekran ve sadece intronun sesi geliyor. Ben introyu görmek istiyorum. GTA San Andreas klasorundekı movıes klasorune baktım hepsi saglam. Nasıl yaparız sorunu nasıl hallederiz? Şimdiden eyvallah.
Dosya doğrulama yöntemini deneyin.

Hocam korsan almayın diyoruz ama GTA:SA'nın Steam versiyonu çok sorunlu. Korsan almak zorundasınız mecburen.

Doğrulayıp tekrar dene.
Cyber San Andreas 2077 (!)

Orjinal oyunda intro gözükmemesi gibi bir durum gerçekleşmez. Geçenlerde de benzer bir başlık açmıştınız yanılmıyorsam oyun korsandı. İndirimsiz fiyattan oyunu aldığınızı sanmıyorum. Orjinal alıp deneyin.

O zman nasıl.

Korsan olmaz tabii.
Korsana destek vermiyoruz.

O zmana nasıl olacak korsandada aynı zatenn cevap ver.
Orjinal oyunda intro gözükmemesi gibi bir durum gerçekleşmez. Geçenlerde de benzer bir başlık açmıştınız yanılmıyorsam oyun korsandı. İndirimsiz fiyattan oyunu aldığınızı sanmıyorum. Orjinal alıp deneyin.
size nasıl kanıtlayabilirim ve ben başka konu açmadım bu konu hakkında
Orijinal oyunda intro gözükmemesi gibi bir durum gerçekleşmez. Geçenlerde de benzer bir başlık açmıştınız yanılmıyorsam oyun korsandı. İndirimsiz fiyattan oyunu aldığınızı sanmıyorum. Orijinal alıp deneyin.

Size nasıl kanıtlayabilirim ve ben başka konu açmadım bu konu hakkında.

Orijinal oyunda intro gözükmemesi gibi bir durum gerçekleşmez. Geçenlerde de benzer bir başlık açmıştınız yanılmıyorsam oyun korsandı. İndirimsiz fiyattan oyunu aldığınızı sanmıyorum. Orijinal alıp deneyin.

Ömründe bir kez bu oyunun rezalet Steam sürümünü oynadın mı? Bal gibi olur.

Oyunun orijinal ise, oyunu downgrade et. Sorunun büyük ihtimalle çözülecektir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı