Steam GTA San Andreas key'i nasıl bulunur?

Yoscen

Centipat
İyi günler. Maalesef Rockstar eski GTA oyunlarını satıştan kaldırdıktan sonra Steam hesabı açtım(1 yıl oldu). Şu anda San Andreas'i Steam hesabıma eklemenin bir yolu var mı çok istiyorum çünkü. Çok araştırdım bazı sitelerde key olarak veriyor ama fiyatları ateş pahası. O yüzden öyle yerleri yazmanıza gerek yok. Ayrıyeten Steam Madjoki'ye de baktım orada da bulamadım. Şu anda uyguna bulabileceğim bir yer var mı?

Maalesef ya korsan, ya da ateş pahası keyler.

İyi günler. Maalesef Rockstar eski GTA oyunlarını satıştan kaldırdıktan sonra Steam hesabı açtım(1 yıl oldu). Şu anda San Andreas'i Steam hesabıma eklemenin bir yolu var mı çok istiyorum çünkü. Çok araştırdım bazı sitelerde key olarak veriyor ama fiyatları ateş pahası. O yüzden öyle yerleri yazmanıza gerek yok. Ayrıyeten Steam Madjoki'ye de baktım orada da bulamadım. Şu anda uyguna bulabileceğim bir yer var mı?

Buradan 1000 TL'ye alabilirsiniz Rockstar Games üzerinden.

Tamam o versiyon zaten 923 TL'ye remake olanı yok zaten.

Rockstar'dan almak istemiyorum ve sadece San Andreas istiyorum.

Yasal satışı olmayan keylerin çoğu karaborsaya düşüyor. Onların da fiyatları yüksek dediğiniz gibi. Başka yolu yok sanırım.

Şaka gibi ya... 2 sene önce alınır mı diye konu açılıyor du şimdi nasıl alınır diye açılıyor.

Epic Games'te bazen 3 oyun bir pakette Gta Sa dahil 300 TL'ye düşmüştü daha avantajlı teklif gelmedi sanırım, kupon vs. ile daha da düştüğünü gördüm. Steam zaten dolarla yani. Ne kadar bu yenilenmiş sürümleri berbat bulsamda tek yol onları almak zorunda bıraktı bizi Rockstar bey.

Geri
Yukarı