GTA San Andreas kurulması gereken modlar

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bununla yağmurda ormanlıkta gezmek ayrı bir keyif.
Aynen öyle, ama ben daha çok tırla dağa çıkmayı tercih ediyorum. Deneyin çok güzel oluyor.

Oyuna türkçe yama kuracağım, önce definitive edition yapıp sonra mı kurayım, önce kurup sonra mı definitive edition?
Önce DE kurun sonra yamayı kurarsınız. Onun için de bir link atarım isterseniz, oradan indirip söylediğim şekilde kurmanız lazım. Yoksa yama düzgün çalışmaz font hatası olur.

Önce DE kurun sonra yamayı kurarsınız. Onun için de bir link atarım isterseniz, oradan indirip söylediğim şekilde kurmanız lazım. Yoksa yama düzgün çalışmaz font hatası olur.
Font hatası oldu sonra oyunu silip tekrar yükledim önce yamayı attım sonra DE kurdum. Oyun açılmadı bende sinirlendim sildim gittim Vice City yükledim ve tahmin edin ne oldu? Evet, helikopter görevi...

Font hatası oldu sonra oyunu silip tekrar yükledim önce yamayı attım sonra DE kurdum. Oyun açılmadı bende sinirlendim sildim gittim Vice City yükledim ve tahmin edin ne oldu? Evet, helikopter görevi...
O görevi illa da yapmak zorunda değilsiniz. Oyunun devam etmesi için A'nın ilk görevini yapmanız yeterli.

Checkpoint için bildiğiniz, önerebileceğiniz bir mod var mıdır? Görev başarısız olursa koca mapin bir ucundan diğer ucuna sırf göreve başlamak için gitmek istemiyorum.

Fast Save var kayıt yapılan noktalara gitmeden istediğiniz yerde Save yapabilirsiniz istersenin ekleyebilirim.

Geri
Yukarı