GTA San Andreas mod önerisi

CHRİS W4LKER

Decapat
Arkadaşlar bu aralar GTA San Andreas ve GTA Vice City oynuyorum. GTA:SA için Cleo indirdim. Şimdilik sadece menu mod var. Oyunu çok eğlenceli hale getirecek mod önerileriniz var mı?

Not:Kurduğum Türkçe yamayla beraber SilentPatch yükledim.

Arkadaşlar bu aralar GTA San Andreas ve GTA Vice City oynuyorum. GTA:SA için Cleo indirdim. Şimdilik sadece menu mod var. Oyunu çok eğlenceli hale getirecek mod önerileriniz var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu iki videoda bence güzel modlar bulursunuz. Onun dışında Nexusmods ve Gtainside sitelerine bakabilirsiniz.

GTA San Andreas oynarken kullandıgım ve sana onerdıgım modlar.

GTA 5 arabaları.
Rzl trainer.
Benzin istasyonu ve hız ölçer.
GTA 5'deki gibi GPS.
Bu modları yapmak için Cleo gerekiyor. Ayrıca bu modları kullanarak oyunu sorunsuz bir şekilde bitirebilirsin ama tek sorun 6 yıldız olunca GTA 5 araba modunu yukledıysen tank gelip oyunu çökertiyor.

Bu iki videoda bence güzel modlar bulursunuz. Onun dışında Nexusmods ve Gtainside sitelerine bakabilirsiniz.
Hocam sağolun. İlk videoda bahsedilen grafik modunu yükleyince oyun sıkıntı çıkartıyor. Başlattığım zaman ekranda "Otomatik yapılandırma" yazıyor ve oyun açılmıyor. Diğerleri için sağolun.

GTA San Andreas oynarken kullandıgım ve sana onerdıgım modlar.

GTA 5 arabaları.
Rzl trainer.
Benzin istasyonu ve hız ölçer.
GTA 5'deki gibi GPS.
Bu modları yapmak için Cleo gerekiyor. Ayrıca bu modları kullanarak oyunu sorunsuz bir şekilde bitirebilirsin ama tek sorun 6 yıldız olunca GTA 5 araba modunu yukledıysen tank gelip oyunu çökertiyor.
Cleo hazır hocam, o iş halloldu bile. Dediğiniz modları deneyeyim, GTA 5 arabaları güzel bir moda benziyor.

@Silinen üye Hocam Rzl Trainer ve GPS modunu yükledim. Hız ölçer modunu nereden indirmemi tavsiye edersiniz?

Gravity Gun modunu yükledim, şimdi oyuna girip deneyeceğim :)

Düzenleme:
1665837023142.png

Çok zevkli :D

Son düzenleme:
Skin Selector Şu mod da keyifli hocam deneyin isterseniz. Oyunu bozmaz ama yine de siz yedeği alın.

Benim de kurasım geldi. Ben de kuracağım.

Skin Selector Şu mod da keyifli hocam deneyin isterseniz. Oyunu bozmaz ama yine de siz yedeği alın.

Benim de kurasım geldi. Ben de kuracağım.
Sağolun hocam deneyeceğim bunu. Hocam yedeğini enn baştan aldım zaten. Orijinal dosyalar duruyor.

Hocam sağ olun. İlk videoda bahsedilen grafik modunu yükleyince oyun sıkıntı çıkartıyor. Başlattığım zaman ekranda "otomatik yapılandırma" yazıyor ve oyun açılmıyor. Diğerleri için sağ olun.

Cleo hazır hocam, o iş halloldu bile. Dediğiniz modları deneyeyim, GTA 5 arabaları güzel bir moda benziyor.

@Silinen üye hocam rzl trainer ve GPS modunu yükledim. Hız ölçer modunu nereden indirmemi tavsiye edersiniz?

Gravity gun modunu yükledim, şimdi oyuna girip deneyeceğim :)

Düzenleme:Eki Görüntüle 1544535
Çok zevkli :D

Hocam size önerdiğim modların hepsinin nasıl indireleceği ve kurulacağı YouTube'da yazıyor oradan bakabilirsiniz.

Ben

Ben bie mod paketi hazirladim gta san andreas icinde araba,skin,hayaletler,uzaylilar var mesela ormanda bir kulube var orda bir goril olucak bir kac saniye sonrada slenderman ortaya cikacak ve hurda bir araba var gece 12 de seni oldurmeye calisacak icinde kimse yok oyunda recep ivedik skini var komik modlarda var dosyanin içinde oyunda kurulu dosyayi istediğin yere cikartiyorsun sonra girince hata vercek entere bas açılır hataya takinma sonra oyunda radyo degistirme yoksa atar oyundan zaten radyo kendisi kapanir bu linke tiklayinca inicek
Tanitim

Yeni konular

Geri
Yukarı