GTA San Andreas mod önerisi

qRowLing

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle iyi sosyaller. Dün kuzenlerle oyun oynuyorduk sonra GTA SA indirmeye karar verdik, dün car spawner modu indirdik sonra Fiat doblo BMW Bugatti gibi arabaları yükledik oyun zorlanıyordu sonra silah modları vs. yaptım (en beğendiğim silah paketleriydi) silah paketleri beni çok şaşırttı, bıçak olarak yağmacı bıçak M4A1'i Oni Phantom yaptım gerçekten harika oldu :D ama karakterimi değiştirmek istiyorum bilenler varsa nasıl değiştireceğim? YouTube'dan baktım ama bir şey bulamadım, karakterimi Marvel'dan veya DC'den bir karakter yapmak istiyorum, bildiğiniz modlar varsa yazarsanız sevinirim, iyi sosyaller :)

Arkadaşlar öncelikle iyi sosyaller. Dün kuzenlerle oyun oynuyorduk sonra GTA SA indirmeye karar verdik, dün car spawner modu indirdik sonra Fiat doblo BMW Bugatti gibi arabaları yükledik oyun zorlanıyordu sonra silah modları vs. yaptım (en beğendiğim silah paketleriydi) silah paketleri beni çok şaşırttı, bıçak olarak yağmacı bıçak M4A1'i Oni Phantom yaptım gerçekten harika oldu :D ama karakterimi değiştirmek istiyorum bilenler varsa nasıl değiştireceğim? YouTube'dan baktım ama bir şey bulamadım, karakterimi Marvel'dan veya DC'den bir karakter yapmak istiyorum, bildiğiniz modlar varsa yazarsanız sevinirim, iyi sosyaller :)
Skin seçmek için bu mod işinizi görür. DFF olarak oyuna skin yükleyip kullanabilirsiniz.

Bildiğiniz modlar varsa yazarsanız sevinirim, iyi sosyaller :)
Ayrıyeten bu modu yükleyin oyuna hoş bir hava katıyor. ( GTA5 silah hood) Birde bu mod var yolları çimenleri evleri vesaire HD texture yapıyor.

Skin seçmek için bu mod işinizi görür. Dff olarak oyuna skin yükleyip kullanabilirsiniz.

Ayrıyeten bu modu yükleyin oyuna hoş bir hava katıyor. ( GTA 5 silah hood) bir de bu mod var yolları çimenleri evleri vesaire HD texture yapıyor.

Dff dosyası olarak aldım ancak nasıl aktaracağım oyuna ve mod nasıl çalışıyor hangi tuşla açılıyor menü ve seçilen karakterin yerini mi alıyoruz yoksa o NPC'yi mi spawnlıyor.

Dff dosyası olarak aldım ancak nasıl aktaracağım oyuna ve mod nasıl çalışıyor hangi tuşla açılıyor menü ve seçilen karakterin yerini mi alıyoruz yoksa o NPC'yi mi spawnlıyor.

O dosyalar img tool ile hedef dosyaya aktarılır. Mesela models klasöründe gta3.img dosyasının yedeği alınıp orada bir değişim olacaksa yapılır. Bazı dosyalar değiştir seçeneği ile uyarı verebilir ama dosya içindeki değiştirilecek dosya silinerek yeni dosya aktarılır. İmg tool nasıl kullanılır bunu araştırman lazım.

Geri
Yukarı