GTA San Andreas modlu bir şekilde görev yapılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

İsa Elyâsa

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
RAM
4 GB
İşlemci
intel i3
Arkadaşlar selamünaleyküm biliyorum mod hatalı olabilir diye birçok kişi söyleyecek ve "ya modu kaldır ya da 100% kayıtlı save indir" diyeceksiniz ama sormak istediğim şu: "Modlarla oyunu bagsız ve oyundan atma olmadan" bitirmek için bir eklenti veya mod var mıdır? Tüm bilmek istediğim bu. Bu arada 1 tane mod var hangi mod diye soracak olursanız: "Türkiye modu". Bu mod ile oyunun görevlerini yapmayı çok istemiştim. Ama yapan arkadaş zaten yazmıştı "görevlerde sorun çıkabilir" diye. Bile bile denemek istedim olmadı. Cj'in görevlerini bir Tofaş'la yapmak güzel bir his gerçekten.
Bahsettiğim mod bu: GTA Turkey Mod Final - Frkn64 Modding GTA
Tek merak ettiğim şey o böyle bir eklenti veya mod var mıdır? Biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz?

Cleo, modloader ve son olarak da anticrasher. Bu üçlü modların sağlıklı çalışmasını sağlar fakat mod yapımcısı görevlerde sorun çıkar diyorsa sorun çıkacaktır :) Olay sadece Tofaş'la görev yapmaksa basit bir araç modu indirip modloader'ın içine atarak sorunsuz oynayabilirsiniz.

Yok öyle yazdım ama ben türkiye moduyla oynamak istiyordum görev yaparken beni türkiyede hissettirmesiydi. Sadece tofaş deyil yani

Cleo, modloader ve son olarak da anticrasher. Bu üçlü modların sağlıklı çalışmasını sağlar fakat mod yapımcısı görevlerde sorun çıkar diyorsa sorun çıkacaktır :) olay sadece Tofaş'la görev yapmaksa basit bir araç modu indirip Modloader'ın içine atarak sorunsuz oynayabilirsiniz.

Cleo ve modloader var zaten. Anticrasher yok indireyim bir deneyim yazarım çok sağ ol yardımın için.

Cleo, modloader ve son olarak da anticrasher. Bu üçlü modların sağlıklı çalışmasını sağlar fakat mod yapımcısı görevlerde sorun çıkar diyorsa sorun çıkacaktır :) Olay sadece Tofaş'la görev yapmaksa basit bir araç modu indirip modloader'ın içine atarak sorunsuz oynayabilirsiniz.
Yok kardeşim olmadı neyse saol yinede yardımcı olduğun için

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı