GTA San Andreas nasıl indirilir?

swoxy24

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemim cok iyi ama oyunlar cok pahalı. CS, Valorant, Assetto Corsa tarzı oyunlar oynuyorum. GTA 5 oynamak istedim 500 TL idi bende San Andreas oynamak istiyorum. Bedava nasıl indirebilirim?

Arkadaşlar sistemim cok iyi ama oyunlar cok pahalı. CS, Valorant, Assetto Corsa tarzı oyunlar oynuyorum. GTA 5 oynamak istedim 500 TL idi bende San Andreas oynamak istiyorum. Bedava nasıl indirebilirim?
San Andreas için paylaşımlı hesap alabilirsin. Aynı şey Gta 5 için de geçerli fakat online oynamayazsın. San andreas'i korsan da indirebilirsin. Steam versiyonundan iyi çalışıyor.

Hocam GTA San Andreas indir yazdığın zaman en üstte çıkan 2.ve3. site sıkıntısız.

Bir aralar Rockstar Games, Social Club hesabi olan herkese GTA SA'si bedava vermisti. Bana da gelmisti ama sebepsizce kutuphanemden silindi.

Calmasina da gerek yok. Internet kafe sahibi flashbelleginin virussuz oldugundan eminse bedava bile verir.

GTA San Andreas satışı yok, ne Steam, ne Epic Games, ne Rockstar satışı.

Kurala göre de bunu paylaşmamın problemi olmaz, ama indirmek sizin sorumluluğunuz, ben problem yaşamadığımdan burayı öneriyorum.

https://drive.google.com/drive/folders/1mMlbLvtuEKZn-aBZ7Qq8FdB3NIipelHg

Yeni konular

Geri
Yukarı