GTA San Andreas nasıl indirilir?

tutunamayanlar

Femtopat
Daha fazla  
GTA San Andreas satın alıp indirmek istedim ancak Steam'de ve Rockstar'ın sitesinde satışı yoktu ben de internetten indirmek istiyorum ancak güvenli olup olmadığını bilmiyorum, güvenli bir site ya da satın almak için bir yer var mıdır güvenilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benzer bir konuyu NFS UG2 için açtığımda ceza yemiştim moderatörler uykuda herhalde…

GTA San Andreas satın alıp indirmek istedim ancak Steam'de ve Rockstar'ın sitesinde satışı yoktu ben de internetten indirmek istiyorum ancak güvenli olup olmadığını bilmiyorum, güvenli bir site ya da satın almak için bir yer var mıdır güvenilir?

Modlar ban atmayın satışı yok isim verecem dodi veya FitGirl repacktan indirebilirsin.

Her modun görüşü farklı oluyor herhalde, raporlamayı deneyebilirsin.
Niye raporlayayım adam haklı ben de haklıydım parası neyse alayım oyunu korsan harici yok yazdım korsan yasaktır diye ceza yedim.

500 MB'lik sıkıştırılmış dosyası var genel olarak Türk sitelerden indirebilirsiniz.

Artı -2 Eksi
DODI Repack vey Fitgirl Repack ile kurabilirsin. Sakın yanlış siteden indirme. orijinal site olduğuna emin ol.

Geri
Yukarı