GTA San Andreas nereden alınır?

Modlayacağım eğer indirebilirsem ama güvenilir dosya bulamıyorum sıkıştırılmış olsun olmasın fark etmez.

Güvenilir mi paylaşacağın dosya.

Hocam direk ben modladım korsan Definitive Edition project adlı mod ile
Link:GTA SA: Definitive Edition | D.E.P

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki link güvenilir midir?

Yok hocam buradan indirmeyin Google Drive'a upload ediyorum oradan indirin içinde kurulum talimatıyla Türkçe yama Definitive Edition project mod her türlü şey var.

Son düzenleme:
Başka
Hocam direk ben modladım korsan Definitive Edition project adlı mod ile
Link:GTA SA: Definitive Edition | D.E.P

Yok hocam buradan indirmeyin Google Drive'a upload ediyorum oradan indirin içinde kurulum talimatıyla Türkçe yama Definitive Edition project mod her türlü şey var.
bir yerden indirdim google drive dosyasıydı hocam bu arada definitive değil normalini indirdim normalinin içine modları atıcam yeni açtığım konuya bakabilirmisiniz acaba

Hocam benim attığım Definitive Edition modu hocam Definitive Edition değil yani bir de hocam indirdiğiniz büyük ihtimal 500 MB içinde ses dosyası veya diğer farklı şeyler bulunmayan versiyondur birazdan bitiyor upload oradan indirin tertemiz virüssüz Türkçe ve oyunu bayağı bir özellik ve düzelten bir mod ile indirmenizi öneririm.
https://drive.google.com/uc?id=1MwC8PIf9g0mqpzninRscw5OS2qXiXfZQ&export=download hocam ben definitive gibi canlı olmasını istemiyorum arabalar fln kendi bildiğim bir kaç mod var onları atıcam ama bir kaç virüs algıladı false-positive midir VirusTotal

GTA San Andreas PC tarafı için çok sorunlu bir oyun doğru düzgün optimize edilmeyip üzerine XP sonrası Windows sürümlerinde oyundan atması, grafiklerin kötü olması, optimizasyon özürlüsü olması oynanmaz hale getiriyor sisteminiz karşılıyor ve paranız varsa Definitive Edition versiyonunu indirebilirsiniz ama anladığım kadarıyla orijinal oyunu istiyorsunuz. Ne kadar güzel bir şey olmasa da crack versiyonu indirebilirsiniz. Ama dikkat etmek lazım çoğu kişi alandan tasarruf etmek için oyunu epey törpülüyor orijinal oyun 5 GB yakın bir yer kaplıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı