GTA San Andreas nereden indirilir?

yigit_efe3863

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba öncelikle, GTA San Andreas oynamak istiyorum ama Steam'den kalkmış, korsana da pek güvenemiyorum açıkçası. Yardımcı olabilir misiniz?

Bro, bir arkadaştan aldığım bilgiye göre kaldırılan oyunlarda korsana tam destek varmış buradan da yazabiliyormuşsun.
Evet öyleymiş.

Rockstarın launcher i üzerinden almak dışında yasal olan başka yol yok. Ayrıca GTA nın orijinal oyunları bu forumun korsan oyunlar kuralının dışında kalır.

1- Hem yasal olarak satılıyor
2- Satış fiyatı 800 tl üzerinde değil

Bro, bir arkadaştan aldığım bilgiye göre kaldırılan oyunlarda korsana tam destek varmış buradan da yazabiliyormuşsun.
Şuan Steam'de Gta definitive edition paketi indirimde ve yanlış hatırlamıyorsam 575 TL.
Bu oyun için korsan desteği veremem çünkü satılıyor. (Definitive edition paketi satın alınırsa büyük ihtimal eski oyunlar da o paketle birlikte geliyor, çünkü öyle okumuştum bir yerde.)

Şuan Steam'de Gta definitive edition paketi indirimde ve yanlış hatırlamıyorsam 575 TL.
Bu oyun için korsan desteği veremem çünkü satılıyor. (Definitive edition paketi satın alınırsa büyük ihtimal eski oyunlar da o paketle birlikte geliyor, çünkü öyle okumuştum bir yerde.)
Yok gelmiyor. Rockstar Games Launcher üzerinden 577 lira ödeyerek orijinallere sahip oluyorsunuz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı