GTA San Andreas Siyah Ekran Sorunu

lozenge

Kilopat
Bugün GTA San Andreas'a girmeye çalıştığımda, oyuna giriyorum Windows 10 kullandığım için oyunu açtığımda görev yöneticisinden "Benzeşmeyi ayarla" adlı bölümden 2 çekirdeği GTA için ayırıyorum. Eğer ayırmazsam fare kesinlikle tıklamıyor seçeneklere. Oyuna girdiğimde ise ekran geliyor ve fare devre dışı kalmış gibi hareket etmiyor, ESC tuşuna bastığım anda ekran siyah oluyor. Oyun yanıt vermiyor. Yardımlarınız için teşekkürler.

NOT: Oyun Steam versiyonudur.
Düzeltme adına yaptıklarım: Oyun dosyaların bütünlüğünü doğrulamak, GTA San Andreas User Files dosyasını kaldırmak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda bilgisayarımda orijinal GTA San Andreas yüklü. Oyunu herhangi bir ayarını kurcalamadan açıyorum. Dediğiniz fare sorununu yaşamadım. Yani Windows 10 ile alakalı bir sorun olduğunu sanmıyorum.
Bu fare sorunu çözmek için uyguladığınız işlemi nereden buldunuz?
Oyunda herhangi bir mod filan kurulu mu?

Şu anda bilgisayarımda orijinal GTA San Andreas yüklü. Oyunu herhangi bir ayarını kurcalamadan açıyorum. Dediğiniz fare sorununu yaşamadım. Yani Windows 10 ile alakalı bir sorun olduğunu sanmıyorum.
Bu fare sorunu çözmek için uyguladığınız işlemi nereden buldunuz?
Oyunda herhangi bir mod filan kurulu mu?
Herhangi mod kurulu değil. Youtube'dan araştırdım ayarları.
Uyumluluk modunu Windows 98'e çekmeyi deneyin.
Dediğin gibi yapmıştım hata almadan önce. Fakat bu sefer aklıma gelmedi. Dediğin gibi yaptım ilk başta çok rahat girdim fare bozukluğu olmadan. Fakat escape tuşuna bastığımda, fare sağa kaydırınca çift oluyor ve windows imleci falan çıkıyor. Oyunu aç kapat yaptım oyun açılırken şimdide atıyor, girerken alta falan atıyor. Çözemedim.
Sorun halen herşeyi yapmama rağmen devam ediyor. Oyuna girebilsem bile Shift tuşu işlemiyor. Fare çift falan oluyor menüde. Oyun açılırken alta atıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün GTA San Andreas'a girmeye çalıştığımda, oyuna giriyorum Windows 10 kullandığım için oyunu açtığımda görev yöneticisinden "Benzeşmeyi ayarla" adlı bölümden 2 çekirdeği GTA için ayırıyorum. Eğer ayırmazsam fare kesinlikle tıklamıyor seçeneklere. Oyuna girdiğimde ise ekran geliyor ve fare devre dışı kalmış gibi hareket etmiyor, ESC tuşuna bastığım anda ekran siyah oluyor. Oyun yanıt vermiyor. Yardımlarınız için teşekkürler.

NOT: Oyun Steam versiyonudur.
Düzeltme adına yaptıklarım: Oyun dosyaların bütünlüğünü doğrulamak, GTA San Andreas User Files dosyasını kaldırmak.
steam versiyounun bırak korsan yükle
2.Benzeşmeyi 0 a çek
3.Kare sınırlayıcısını aç aksine buglar oluyor ama fps 25 olucak
bunlar benim görüşelerim

Geri
Yukarı