Çözüldü GTA: San Andreas "The Meat Bussiness" görevinde siyah ekranda donup kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zxaxer

Decapat
Yer
Düzce
Ayrıntılı anlatmak gerekirse:

Oyunda Las Venturas bölgesini açtığımızda "the meat bussines" görevinde Rosenberg'ü et fabrikasına götürdüğünüzde bir ara sahne var. Ara sahneden sonra ekran tamamen siyah kalıyor, ayak sesleri geliyor ama ateş edemiyorum. Kısaca siyah ekran veriyor.

Bu sorunun çözümü nedir?

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam ayarlardan frame limiti açıp tekrar deneyin. San Andreas'ın Steam versiyonu sıkıntılı. 30 FPS olur ama en azından görevi geçersiniz. Arada böyle bug olduğu zaman frame limiti açıp denemekte fayda var.
Göreve girmeden önce ayarlardan oyunun dilini İspanyolca yapın. Görevi tamamladıktan sonra tekrar İngilizce yapabilirsiniz.

Biliyorum garip bir çözüm ama işe yarıyor.
Deniyorum.
Oyun orijinal mi? Orijinal ise Steam'den dosyaları doğrula deyin. Bir defa işe yaramıştı bende.
Evet. Yalnız artık o Steam' de yok. Ayrıca her çözüm "Dosyaları doğrula gerisini bırak" değil.

Göreve girmeden önce ayarlardan oyunun dilini İspanyolca yapın. Görevi tamamladıktan sonra tekrar İngilizce yapabilirsiniz.

Biliyorum garip bir çözüm ama işe yarıyor.
İşe yaramadı.

Son düzenleme:
Hocam ayarlardan frame limiti açıp tekrar deneyin. San Andreas'ın Steam versiyonu sıkıntılı. 30 FPS olur ama en azından görevi geçersiniz. Arada böyle bug olduğu zaman frame limiti açıp denemekte fayda var.

Çözüm
Deneyeceğim. Ayrıca Oyun Steam' den kaldırıldı.
Takıldığın görevden hemen sonraki görevin kayıt dosyasını indirip o şekilde devam et.
Hayır. Aynı para veya silahlar olmayacak. Saçma fikir.

Teşekkürler. Technopat her zaman yararlı oluyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı