GTA San Andreas ve GTA Vice City hala oynanır mı?

Ostap Bender

Centipat
Arkadaşlar nostalji bir yana GTA San Andreas ve Vice City gibi döneminin efsane oyunları hala oynanır mı? Oyunları hala oynatabilecek yanları var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar nostalji bir yana GTA San Andreas ve Vice City gibi döneminin efsane oyunları hala oynanır mı? Oyunları hala oynatabilecek yanları var mı?

Oynanır Vice City anlat anlat bitmez atmosferi müzikleri babacan tommy vercetti ile akıyor. San Andreas yılının en çeşitli oyunuydu oda çok iyi oynattırabilecek yanları var kısacası hala daha efsaneler. Fakat FPS problemleri vs var frame limiter i çözebilirsen akarsın. Ya da 30 FPS oynarım diyorsan daha iyi olur frame limiter i kapattığında her 2 oyunda bazı görevlerde sıkıntı yaratıyor.

Vice City oyununu eski emektar masaüstümde oynardım. Abim okula giderken açar okuldan gelene kadar oynardım. San Andreas'ı daha büyüyünce oynadım ancak şuan olsun gene ikisini de oynarım. Bir de Kurtlar Vadisi modu kurdun mu tamam. 😃

Oynanır Vice City anlat anlat bitmez atmosferi müzikleri babacan tommy vercetti ile akıyor. San Andreas yılının en çeşitli oyunuydu oda çok iyi oynattırabilecek yanları var kısacası hala daha efsaneler. Fakat FPS problemleri vs var frame limiter i çözebilirsen akarsın. Ya da 30 FPS oynarım diyorsan daha iyi olur frame limiter i kapattığında her 2 oyunda bazı görevlerde sıkıntı yaratıyor.
Hocam Vice City atmosferi, havası ve müzikleri kesinlikle daha iyi ve Tommy Vercetti Niko Bellic ile iki favori karakterimden biri. San Andreas ise hikaye, açık dünya, çeşitlilik ve karakterleri bakımından çok iyi bir oyun. Benim söylemek istediğim bu oyunlar 2023 yılında oynanacak nitelikte mi? Her kese onu sormak istedim sadece. :)

Hocam Vice City atmosferi, havası ve müzikleri kesinlikle daha iyi ve tommy vercetti niko bellic ile iki favori karakterimden biri. San Andreas ise hikaye, açık dünya, çeşitlilik ve karakterleri bakımından çok iyi bir oyun.

Kesinlikle hocam benim favorim Vice City.

Hala oynanır ama olmazsa olmaz 3 eklenti kurmak şart bence; 60FPSFrameLimiter, WideScreen SilentPatch. BU üçünü kur öyle oyna.

Yeni konular

Geri
Yukarı