GTA: San Andreas ve Vice City Android 13'te çalışıyor mu?

İşletim sistemi
Android

403052

Megapat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-
Ana sistem: Ryzen 5 5600, MSI GT 1030 GDDR5, 8 GB DDR4 RAM, MSI B550M PRO-VDH WIFI, 480 GB KIOXIA SATA SSD, MSI A750GL 750W, MSI M100R

İkinci sistem: i3 540, ASUS HD 5450 1 GB, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ASUS P7H55M-LX , 256 GB Patriot SSD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU

Üçüncü sistem: Pentium E6500, G41 Onboard GPU, 4+4 8 GB DDR3 RAM, ECS G41T-M7, 250 GB HDD, Frisby Low Profile ofis kasası + 300W FOEM PSU
-
Grand Theft Auto: San Andreas ve Vice City'nin Android versiyonları gördüğüm kadarıyla hâlâ Google Play Store üzerinde satılıyorlar. Telefonda oynamak için almayı planlıyorum, fiyatı da gayet makul. Ancak Android 13'te çalışıp çalışmayacağından şüpheliyim. Cihazım Samsung Galaxy A34 5G. Bu oyunlar Android 13'te çalışıyor mu?

Birkaç ay önce düzgün çalışmadığıyla ilgili yorumlar gördüğümden çalışmayacağından şüphelenip bu konuyu açmıştım. Şimdi yorumlara tekrar baktığımda indirdikten 1 hafta sonra açılmadığı, birkaç görevden sonra çalışmadığı gibi sorunlar belirtmişler. Ancak bir de hiçbir sorun yaşamayanlar vardı.
Bir yorumda da "Koladan ucuz, alın gitsin" demiş birisi :D
Ne desek boş. Çalışadabilir çalışmayadabilir.

Az önce denedim ve sorunsuzca çalıştı. Ancak Google Play Store yorumlarında da belirtildiği gibi 1 hafta sonra veya birkaç görevden sonra bozulacak mı yoksa çalışmaya devam mı edecek onu zamanla göreceğiz bakalım :)

Vice City'i mobilde bitirdim (Android sürümü 12 miydi 13 müydü emin değilim) San Andreas'ı da Android 13 ile epeyce oynadım. Sonra PS Vita'ya kurunca orada oynaması daha cazip geldiği için bıraktım ama sorunsuz oynuyordum.

Mobildekilerin Steam versiyonları ile alakası yok. GTA 3, VC ve SA mobilde 10.yıl özel olarak bir nevi “remaster” olarak yeniden elden geçirilmiş ve hataları giderilmiş versiyonlar. Aynıları Win Store’da ve birkaç platformda da var. Şu an güncel çalışan en düzgün sürümler bunlar. Rahatlıkla oynayabilirsin bir sıkıntı olmaz.

Geri
Yukarı