Çözüldü GTA San Andreas widescreen fix olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

61lazziya

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu GTA 3, GTA Vice City'de rahat widescreen fix yapılıyor fakat GTA San Andreas'ta olmuyor. Bin tane şey denedim, Steam sürümü olmasıyla ilgili olabilir mi? Ama Steam'den oynayanlar da yapabiliyor. Bilen yardım edebilir mi?

Çözüm
Denemiştim zaten önceden downgrade yapınca hikayeye girdiğim an atıyor.
Hocam oyunu temiz kurun, yani Revo Uninstaller ile Grand Theft Auto San Andreas'ı silin ve "Belgelerim" klasöründe "GTA San Andreas User Files" dosyasını silip oyunu yükleyin ve o konudaki adımları uygulayın.
Arkadaşlar bu GTA 3, GTA Vice City'de rahat widescreen fix yapılıyor fakat GTA San Andreas'ta olmuyor. Bin tane şey denedim, Steam sürümü olmasıyla ilgili olabilir mi? Ama Steam'den oynayanlar da yapabiliyor. Bilen yardım edebilir mi?
Hocam oyunu downgrade edin. Bununla alakalı konuma bakmak isterseniz:

Hocam oyunu downgrade edin. Bununla alakalı konuma bakmak isterseniz:

Hocam oyunu temiz kurun, yani Revo Uninstaller ile Grand Theft Auto San Andreas'ı silin ve "Belgelerim" klasöründe "GTA San Andreas User Files" dosyasını silip oyunu yükleyin ve o konudaki adımları uygulayın.

Çözüm

Kanka dediğin tüm adımları yaptım. Downgrade yaptım downgrade oldu ama yine her şey var bir tek widescreen fix çalışmıyor. Yapacak bir şey yok (Düzeltme oldu kanka ben yanlış ayarladım birkaç kez denedim çalıştı teşekkür ederim.)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı