GTA San Andreas Windows 10'da çalışır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

DanQarusse

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bugün Steam'den GTA San Andreas aldım kendime sistem özelliklerinde Windows XP ve Windows 2000 yazıyordu. Benim bilgisayarım daha önceden Windows 8'di ve ben o zaman çalıştırabilmiştim. Şimdi de çalıştırabilir miyim?

Çalışır hocam. Oynayabilirsiniz.

İade et GTA San Andreas Steam versiyonu çöp paran boşa gitmesin.

Arkadaş doğru söylüyor. 25 FPS kilidi ile çalışıyor FPS kilidi kaldırılınca oyun içi komutlar devre dışı kalabiliyor, ses gidebiliyor ve daha böyle teknik sorunlara sebep oluyor. Oyunda birçok ara sahne ve araca binme gibi sekanslar olduğunu düşünürsek ve sürekli menüden FPS kilidi açıp kapatmak istemeyeceğinizi düşünerek Steam'den almayın derim. 16 yıllık oyun. Gidin korsan indirin. Steam versiyonundan daha iyi çalışıyor sonuçta.

Merhaba arkadaşlar. Ben bugün Steam'den GTA San Andreas aldım kendime sistem özelliklerinde Windows XP ve Windows 2000 yazıyordu. Benim bilgisayarım daha önceden Windows 8'di ve ben o zaman çalıştırabilmiştim. Şimdi de çalıştırabilir miyim?

Çalışır fakat eğer Mouse'u oynatamazsan görev yöneticisinden ayrıntılar kısmına tıklayıp San Andreas'ı bul. Üzerine sağ tıklayıp benzeşmeyi ayarlaya bas. Büyük ihtimal tüm işlemler açıktır. Sadece CPU 0 tikli kalsın

Yeni konular

Geri
Yukarı