GTA San Andreas'ta Cesar Vialpando Görevi

İşletim sistemi
Windows 7
Daha fazla  
'Bu yılda GTA SA mı oynanır'diyenleriniz olacaktır. Ama ben seviyorum. Neyse takır takır görevleri yaparken takıldım. Hatta big smokenin tren görevini geçtim. Sadece iş görevini yaptım. Ama cesar vialpando görevinde takıldım. Sinir bozucu. Yardım edin!

Lowrider görevi mi? Sanırım oydu, ilk tanıştığımız. Numpad tuşları ile yapınca oluyor, yanlış hatırlamıyorsam 2,4,6 ve 8 tuşlarını kullanacaksın. Bir de fps kilidi var onu açmalısın.

Son düzenleme:
O görev aslında basit. Tek yapmanız gereken oyunu 30 FPS'e sabitlemenizdi yanlış hatırlamıyorsam. Vsync kapalı olunca numpad tuşlarını tam zamanında algılayamıyordu ben oynadığımda. FPS kilidi aktifleştirdiğimde kolaylıkla geçtim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Dost abimiz anlatmış. 9:18'e gel videodan.

Yıllar oldu ama yanlış hatırlamıyorsam 1000 civarı skor ile cesarı geçiyordun. Bütün tuşları eksiksiz yaptığında 2500 civarı puan alıyordun, yani yarı yarıya bile yapsan geçersin bölümü

Olmuyor hacı aynı puanda kaldık 1040-1040 hala yok.
Hocam orada ben de bir bug oluşmuştu onu fark edene kadar günlerce geçememiştim.

Mesela 8 tuşuna bastığım da oyun 2 tuşu olarak algılıyordu yani tuşlar aşağı-yukarı olarak zıt çalışıyordu. Ne kadar doğru yapsam da olmuyordu sonra böyle zıt olduğunu bilerek yaptım ve çalıştı.

Yani aşağa yapmanızı istiyorsa yukarı tuşuna basın belki aynı bug sizde de vardır. Steam sürümüydü oyunun bu arada.

Hocam orada ben de bir bug oluşmuştu onu fark edene kadar günlerce geçememiştim.

Mesela 8 tuşuna bastığım da oyun 2 tuşu olarak algılıyordu yani tuşlar aşağı-yukarı olarak zıt çalışıyordu. Ne kadar doğru yapsam da olmuyordu sonra böyle zıt olduğunu bilerek yaptım ve çalıştı.

Yani aşağı yapmanızı istiyorsa yukarı tuşuna basın belki aynı bug sizde de vardır. Steam sürü müydü oyunun bu arada.

Hayır, crack indirdim.

'Bu yılda GTA SA mı oynanır'diyenleriniz olacaktır. Ama ben seviyorum. Neyse takır takır görevleri yaparken takıldım. Hatta big smokenin tren görevini geçtim. Sadece iş görevini yaptım. Ama cesar vialpando görevinde takıldım. Sinir bozucu. Yardım edin!
https://drive.google.com/file/d/1xjerJjFXFa7A0zK21UqXITnSSlfiZ_Ji/view?usp=drive_link : Bu da Save dosyası yapın Allah için.

Geri
Yukarı