GTA San Andreas'ta fare çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

HamzaTR34

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
Nvidia Geforce GT 730
İşlemci
3.30 GHz
GTA San Andreas oynarken mouse çalışmadı. İnternetten araştırdım benzeşmeyi ayarlardan CPU 0 yap diyor yaptım hala bozuk ve bir yerden sonra oyundan atıyor. Çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsansa hiç uğraşma sil, orjinalse bir video atacağım o denilenleri yap. Sana bir dosya verecek. O dosyayı oyunun dosya konumuna atacaksın. dinput8.dll diye bir dosyaydı galiba.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Korsansa hiç uğraşma sil, orjinalse bir video atacağım o denilenleri yap. Sana bir dosya verecek. O dosyayı oyunun dosya konumuna atacaksın. dinput8.dll diye bir dosyaydı galiba.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Orijinali ucuza nereden bulacak?

Satan siteler hala var, bir ara Rockstar games satıyordu kendi sitesinde.
Korsan yüklediysen baya sorunla uğraşırsın direk sil derim.
Oyunun korsan versiyonu daha iyi çalışıyor. Oyunun orijinal hâline de sahibim ve her iki versiyon arasında orijinal hâlin bozuk olduğunu bilmeyen yok.
Oyunun en uygun fiyatlı orijinal hali 200 küsur TL ve 18 yıllık bir oyun bu fiyatı hak etmiyor.

Mouse ayarlarında üç tane evet/hayır seçeneği bulunan ayar var. Bunların üçünü kapatıp birkaç kez esc yaptıktan sonra düzeliyor :) Tabi kalıcı çözüm bulmanız daha iyi olur.

Geri
Yukarı