GTA tarzı çizim kime yaptırılabilir?

Emir13

Hectopat
Merhaba, arkadaşımla GTA üzerinde çok anımız var, doğum günü için GTA tarzı çizim yaptırmayı düşünüyordum. Bir aralar Emir Kaflı adında biri bu tarz şeyler yapıyordu belki biliyorsunuzdur:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben eskiden takip ediyordum bu adamı fakat artık giyim&moda tarzı içerikler üretiyor. Sanırım bırakmış bu tarz işleri. Ben bu tarz bir çizimi kime yaptırabilirim, var mı önerebileceğiniz herhangi biri?

Merhaba, arkadaşımla GTA üzerinde çok anımız var, doğum günü için GTA tarzı çizim yaptırmayı düşünüyordum. Bir aralar emir kaflı adında biri bu tarz şeyler yapıyordu belki biliyorsunuzdur:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben eskiden takip ediyordum bu adamı fakat artık giyim&moda tarzı içerikler üretiyor. Sanırım bırakmış bu tarz işleri. Ben bu tarz bir çizimi kime yaptırabilirim, var mı önerebileceğiniz herhangi biri?

Bu insanın çizim için ayrı bir hesabı var.

Emir Kaflı'nın Instagram'ı vardır herhalde. Ona DM'den mesaj at isteğini söyle, kabul eder mi bilmem ederse güzel olur.

Geri
Yukarı