GTA The Trilogy Classic yeniden satışa döndü

Zamanında hepsini 37 TL'ye almıştım. Bir de o zaman ayrı ayrı aldığım için pahalıya gelmişti fakat iyi ki almışım.

Önceden GTA 3, GTA Vice City, GTA San Andreas, GTA 4 ve ek paketlerinin bulunduğu bir Bundle'ı 20 TL'ye almıştım.

Vay be koskoca firma oyunculardan para koparmak için ne hallere giriyor. Millet GTA 6'yı bekliyor. Bunlar halen geçmişteki oyunları kurcalayıp duruyor. Bizde de hata var aslında... Piyasa sürdükleri oyunları almayacakların bunlardan maddi olarak adamakıllı sarsacaksın, sonra akılları başına gelecek. Doğru düzgün iş yapacaklar.

Classic versiyonlarını geri getirmeleri güzel olmuş ancak fiyatı bayağı tuzlu. Umarım Steam'e de geri eklenir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vay be koskoca firma oyunculardan para koparmak için ne hallere giriyor. Millet GTA 6'yı bekliyor. Bunlar halen geçmişteki oyunları kurcalayıp duruyor. Bizde de hata var aslında... Piyasa sürdükleri oyunları almayacakların bunlardan maddi olarak adamakıllı sarsacaksın, sonra akılları başına gelecek. Doğru düzgün iş yapacaklar.

Emin ol Türkiye de 1 kişi bile oyun almasa umurlarında olmaz.

Bu arada GTA Remastered o kadar kötü değil. Sadece oyuncular istediklerini alamadılar. Şahsen ben fiziklerin değişmesini isterdim ama grafikler güzel duruyor fakat 500 TL kesinlikle değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı