GTA: The Trilogy, GTA VC ve GTA 3 Save yapmıyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

Demic18

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Dün akşam indirdiğim Grand Theft Auto: Vice City The Definitive Edition ve Grand Theft Auto: III The Definitive Edition'da save yapamiyorum. Sorun var ve düzelmiyor. Dosyaları doğruladım ama tam olduğunu söylüyor Rockstar Games Launcher. 530 TL bayıldım oyun açılmıyor.

Sistemim:
  • İşlemci: i5-9400F 2.90 Hz 2904 MHz 6 çekirdekli.
  • Ekran kartı: ASUS GeForce GTX 1650 Phoenix OC 4 GB GDDR5 128bit DX12 NVIDIA ekran kartı.
  • RAM: XPG 16 GB (2x8GB) Gammix D30 kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Dual kit RAM.
  • Anakart: MSI H310M Pro-VDH Plus Intel H310 soket 1151 DDR4 2666 anakart.
Videoları bakın.
GTA 3:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

GTA VC:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Remastered dediğin böyle olur. Eski oyunların hatalarını bile Remastered yapmaları harika iş.

Save konumlarını manuel olarak ayarlayabiliyorsanız Launcher üzerinden yerlerini değiştirin. Bazı eski GTA oyunlarında .ini dosyaları ile konum değiştirildiğinde save alınabiliyordu.

Remastered dediğin böyle olur. Eski oyunların hatalarını bile Remastered yapmaları harika iş.

Save konumlarını manuel olarak ayarlayabiliyorsanız Launcher üzerinden yerlerini değiştirin. Bazı eski GTA oyunlarında. İni dosyaları ile konum değiştirildiğinde Save alınabiliyordu.

Launcher izin vermiyor, olsa yapardım. Yine de teşekkür.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA Trilogy'e gerçekten para verdiyseniz üzüldüm. Rockstar'dan hiç beklenmeyen bir rezillik. Paraya sıkışmışlar gibi böyle bir remastered projesine girişmeleri gözümde değerlerini çok düşürdü. Hataları düzeltselermiş bari.

Artık remastered saçmalığının cılkı çıktı. Yeni projeler yapmak yerine milleti aynı oyunlar ile sömürmeye odaklı projelere göz yummamak lazım.

Save konusunu araştıracağım. Bir şey bulursam bilgilendiririm.

Dün akşam indirdiğim Grand Theft Auto: Vice City the Definitive Edition ve Grand Theft Auto: Iıı the Definitive Edition'da Save yapamiyorum. Sorun var ve düzelmiyor. Dosyaları doğruladım ama tam olduğunu söylüyor Rockstar Games Launcher. 530 TL bayıldım oyun açılmıyor.

Sistemim:
  • İşlemci: i5-9400F 2.90 Hz 2904 MHz 6 çekirdekli.
  • Ekran kartı: ASUS GeForce GTX 1650 Phoenix OC 4 GB GDDR5 128bit DX12 NVIDIA ekran kartı.
  • RAM: XPG 16 GB (2x8GB) Gammix D30 kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Dual kit RAM.
  • Anakart: MSI H310M Pro-VDH Plus Intel H310 soket 1151 DDR4 2666 anakart.
Videoları bakın.
GTA 3:

GTA vc:

Hocam sorunu çözebildin mi? Aynısını ben de yaşıyorum.

Eski oyunlarda da kaydı sorunsuz alıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı