GTA: The Trilogy – The Definitive Edition fragmanı yayınlandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fragmanda sanki bir olmamışlık var, neresinde bilmiyorum ama sanki o şey çözülse fragman tamam olacakmış gibi.

Texture'lar sanki hiç değişmemiş gibi, sadece HD paket yüklemişler. Yine de telefonlara çıkacağını düşününce belki normal diyebilirim buna. şu ana kadar çıkan GTA serileri gibi gerçekçiliği değil çizgi filimsi bir yapıyı da benimsemiş olabilirler.

Fakat sadece grafik atıp görev sistemine hiç dokunmamışlarsa gerçekten çok kötü olur. Göreve sıfırdan başlama eklemişler fakat yetmez. Maalesef eski GTA'ların görev dizaynı berbat.
Oyun hamuruna dönmüş oyun.Çevre detayı ile oyunu zenginleştirmemişler,elde ne varsa keskinligini arttırıp piyasaya sürmüşler.Paylaştıkları video 200 bin küsür like almış,bunun nesini sevdiler hiçbirşey anlamadım.Millet ne kadar da meraklı 50 doları çöp etmeye

Oyun hamuruna dönmüş oyun. Çevre detayı ile oyunu zenginleştirmemişler, elde ne varsa keskinligini arttırıp piyasaya sürmüşler. Paylaştıkları video 200 bin küsur like almış, bunun nesini sevdiler hiçbir şey anlamadım. Millet ne kadar da meraklı 50 doları çöp etmeye

Bence o 50 doların bizdeki yansımasından dolayı yoksa yabancılar alır geçer para değil düşünsene 50 TL olduğunu çok ta iyi olmamış deyip alırdı herkes.

Fragmana baktığım zaman aynı oyunun üzerine cila çekilmiş hali gibi duruyor. Tabi bütün detayları oyun çıktığı zaman göreceğiz.

Buna 500 TL vereceğinize bana 20 TL verin size bundan iki kat daha güzel görünen modlu Vice City paketi hazırlayayım.

888E2E5A-A40E-4055-BCE0-A9E50DBEA5DB.jpeg

Beklentim yüksekti, pek beğenmedim ama beklentisi olmayan birini bence tatmin eder gibi. Oyun hamuru gibi olmuş ancak çıktığında yorum yapmak daha mantıklı olur. Ayrıca 529TL olması üzücü. 😕

Şey gibi, çizgi roman. The Walking Dead oyunu vardı ya çizgi roman tarzı, nedense aklıma o geldi. Ben GTA gibi büyük bir markaya yakıştıramadım bu oyunu. Bilemiyorum herkesin kendi yorumu. Açıkçası ben hiç beğenmedim eğer böyle ise.

Şey gibi, çizgi roman. The Walking Dead oyunu vardı ya çizgi roman tarzı, nedense aklıma o geldi. Ben GTA gibi büyük bir markaya yakıştıramadım bu oyunu. Bilemiyorum herkesin kendi yorumu. Açıkçası ben hiç beğenmedim eğer böyle ise.

Biraz modlanmış GTA 5'e benzemiyor değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı