GTA The Trilogy: The Definitive Edition sistem gereksinimleri sızdırıldı

• Konuyu başlatan AJFA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 135
  • Görüntüleme 12B
İyi, ne çok düşük ne çok fazla. ~30 FPS oynarım sanırım.

45 GB ise telefonlara nasıl çıkacak? Benim gördüğüm maksimum mobil oyun boyutu 5-6 GB falan herhalde. Eğer bu gereksinimler doğruysa çok büyük bir down grade olabilir mobil için.

Açıkça hala benim pek bir beklentim yok. Tek oyun 45 GB olsa tamam derdim ama 3 oyuna 45 GB çok değil. Ben grafikleri bir tık yükseltip bug vb. çözüp oyuna Checkpoint sistemi gibi bir şey getirdiklerini düşünüyorum.

Kimse 3 oyunun toplam 45 GB olduğuna dikkat etmedi mi? Ben toplamda 100 GB'ı bulur sanıyordum.
Toplam boyutu zaten. Normalde üçünü toplasan 10gb ya eder ya etmez. 4-5 katı bir artış var. Baya obje eklenmiş oyuna. Muhtemelen çer çöp vs dir. Bir de 1080p 4 katı olduğunu düşünürsek normal fakat yanlış anlaşılmasın işte 1mb texture 4mb olmuş değil. 1080p de 1mb ise 4k için 2mb falan olur. Çok fazla bir şey değişmez. En fazla 3mb olsa muhtemelen radyo ses falan eklenmiş olabilir.
Bir de 3 oyunun haritası birleştirilmiş olabilir mi acaba? Niye 45 hangisi 45? 5-15-25 diye ayırmamış da neden düz 45?

Ulan bir trailer falan çıksa da rahatlasak. 😐

Eki Görüntüle 1189990

Eki Görüntüle 1189991

Eğer bu görseller gerçekse gayet değer. (görselleri arkadaşım 1 hafta önce atmıştı kesinliği hakkında bilgim yok lütfen bu yazıyı okumadan yorum yapmayınız.)

Bunlar Dubstepzz ya da INTER GTA'nın YouTube kanalından alınmış fotolar. GTA V'ye NVE grafik modu,Vice Cry ve MrVicho adlı modcunun GTA SA map modunu kurmuş adam. Örnek 2 tane video linki attım. İnanmayabilirsiniz ama bu grafik modunu 3090 4K'da zor kaldırıyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Niye herkes yüksek demiş ki?
Evet aslında yüksek değil fakat 2013'de çıkmasına rağmen halen sistem ağlatan bir oyun olarak GTA5 var ve gereksinimleri GTA 5'den yüksek.

Optimizasyon kaynaklı böyle yaptığını düşünüyorum ben de.

Yeni konular

Geri
Yukarı