GTA The Trilogy: The Definitive Edition sistem gereksinimleri sızdırıldı

• Konuyu başlatan AJFA
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 135
  • Görüntüleme 12B
Anakart: Gigabyte G31m ES2l.
RAM: 4 GB DDR2 800 MHz.
GPU: NVIDIA GeForce 9600GT 1GB GDDR3 256bıt.
CPU: Intel Core 2 Quad Q6600.
Maalesef bu sistemle GTA 5'e devam :(

Bir görsel buldum ne kadar dogru bilmiyorum ama yinede atayım
Bu görsel doğru video çıktı. Resmi video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekte attım iki ayrı eski ve yeni olarak. Yenilerde resmen çizgi film karakterlerine dönüşmüşler. :)
Poligonlar gitmiş. Tommy nin koluna bakın yüzlere bakın çevredeki kaldırımlar falan sivrilik gitmiş. San andreas ev içinde bir görsel var içinde tezgahın üstüne bakın çer çöp eklemişler tam tahmin ettiğim gibi. En çok da gta 3 de uğraşmışlar. GTA 4 çakması olmuş resmen. :)

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    986,7 KB · Görüntüleme: 49
  • 2.PNG
    2.PNG
    1,1 MB · Görüntüleme: 49
Son düzenleme:
Trailer'dan anladığım kadarıyla çok grafik değişmemiş tabii oynamadan bilemeyiz ama. GTA 5'ten fazla sistem istemesi tuhafıma gitti acaba optimizasyonu kötü mü yaptılar?

Bu görsel doğru video çıktı. Resmi video
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekte attım iki ayrı eski ve yeni olarak. Yenilerde resmen çizgi film karakterlerine dönüşmüşler. :)
Poligonlar gitmiş. Tommy nin koluna bakın yüzlere bakın çevredeki kaldırımlar falan sivrilik gitmiş. San andreas ev içinde bir görsel var içinde tezgahın üstüne bakın çer çöp eklemişler tam tahmin ettiğim gibi. En çok da gta 3 de uğraşmışlar. GTA 4 çakması olmuş resmen. :)
Benim attıgım görsel mi dogruymuş?

Reis emin misin yaklaşık 2.5-3 katı daha büyük GTA 5 haritası hem fragmana baktım çok leş olmuş.

San Andreas haritası daha büyük San Andreas da Las Venturas ve San Fierro'da var. Evet Remastered versiyonlarını bende beğenmedim oyunun boyutundan bunu söylemeye çalışıyordum zaten GTA 5 kalitesinde ki 3 oyunun 45 GB olmasının imkanı yok.

Remastered bu sadece grafikler değişir belki cover mekaniği falan değişir çok eski çünkü. Büyük beklentisi olan arkadaşlar da hayal kırıklığına uğramıştır diye düşünüyorum. Mod yapan oyuncuların yaptığı modlar daha güzel duruyor.

San Andreas haritası daha büyük San Andreas da Las Venturas ve San Fierro'da var. Evet Remastered versiyonlarını bende beğenmedim oyunun boyutundan bunu söylemeye çalışıyordum zaten GTA 5 kalitesinde ki 3 oyunun 45 GB olmasının imkanı yok.

Kanka şehir olarak doğru ama genel kırsal ve çöl sayarsak GTA 5 daha büyük tabii ki GTA 5 çoğu yer kırsal ve GTA vc ve GTA 3 tamamen şehir 3 oyun toplamda 90 GB bulurdu GTA 5 kalitesinde olsa şehir çok kırsal arazi az kaplamalar artacak

Geri
Yukarı