Çözüldü GTA Trilogy alanlara klasik oyunlar da veriliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hctn026

Centipat
Daha fazla  
Merhaba Rockstar Games platformu üzerinden GTA Trilogy Definitive Edition almak istiyorum, fakat yanında klasik oyunları veriyorlar mı öğrenmek istiyorum. Eğer klasik oyunlar yoksa satın almayacağım da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba rockstarın sitesine girdiğimde klasik oyunların satıldığı paketi göremiyorum hâlâ geçerli mi?
Klasik sürüm:

Yeni sürüm:

Oyun ilk çıktığı zaman ücretsiz klasik versiyonları verilmişti ancak ben o zamandan çok zaman sonra satın aldım. Ve satın aldığım zaman klasik ve remastered diye ayrı ayrı satılmıyordu ki şuan baktığım zaman hala satılmıyor. Satıl aldığımda da klasik versiyonları da verilmişti. Burasa kimseye yalan borcum yok. Satın almadıysanız bilmeden yorum yapmayın.
Ne anlatıyorsun kardeşim sen?

Klasik sürüm:

Yeni sürüm:

Ne anlatıyorsun kardeşim sen?
Satın aldığım zaman yakın bir zaman oyun çıkalı 1-2 yıl oluyor ben ise 3 ay önce satın aldım. Madem ayrı satılıyor bana niye klasik versiyonunu ücretsiz verdiler?

Satın aldığım zaman yakın bir zaman oyun çıkalı 1-2 yıl oluyor ben ise 3 ay önce satın aldım. Madem ayrı satılıyor bana niye klasik versiyonunu ücretsiz verdiler?
Link atıyorum, zahmette bulunup attığım linke tıklayıp yeni sürümün paket içeriğine baktın mı? Bakmadın. Ben de şaşırmadım.

Sen soruma cevap ver tamam satılıyor. Bana niye ücretsiz geldi o zaman? Bu zaman satılıyorsa o zaman da satılıyordur. Arada çok fazla zaman geçmedi.
Soruna cevap vermek zorunda değilim, öncelikle emir kipiyle konuşma. Ben ne bileyim sana neden klasik sürüm verildi? Ya sen hayal görüyorsun ya da beni Rockstar CEO'su zannediyorsun.

Soruna cevap vermek zorunda değilim, öncelikle emir kipiyle konuşma. Ben ne bileyim sana neden klasik sürüm verildi? Ya sen hayal görüyorsun ya da beni Rockstar CEO'su zannediyorsun.
Satın almadığın ürün hakkında konuşamazsın. Burada satın alan benim ve ben diyorum ki veriliyor ama sen varsayımsal konuşuyorsun yok satılıyor bu yüzden verilmez diye. EEE ben satın aldım verildi diyorum yalan borcum mu var?

Satın almadığın ürün hakkında konuşamazsın. Burada satın alan benim ve ben diyorum ki veriliyor ama sen varsayımsal konuşuyorsun yok satılıyor bu yüzden verilmez diye. EEE ben satın aldım verildi diyorum yalan borcum mu var?
Yahu sen benim satın alıp almadığımı nasıl bilebiliyorsun? Yönetici arkadaşlara söyleyelim de sana bir tane Kahin Rozeti ayarlasınlar. Sana paket içeriğine bak diyorum hala buraya mesaj yazıyorsun.

Yahu sen benim satın alıp almadığımı nasıl bilebiliyorsun? Yönetici arkadaşlara söyleyelim de sana bir tane Kahin Rozeti ayarlasınlar. Sana paket içeriğine bak diyorum hala buraya mesaj yazıyorsun.
Ya arkadaşım hala boş boş paket içeriği diyorsun, satın aldığımda bana verildi, ben de tecrübemden dolayı cevap verdim verilir diye. Sen de bana geldin yok, "madem veriliyor neden ayrı ayrı satılıyor" da falan da filan da, bu tarz varsayımda bulunduğundan belli oluyor oyunu paketi satın almadığın.

Ya arkadaşım hala boş boş paket içeriği diyorsun, satın aldığımda bana verildi, ben de tecrübemden dolayı cevap verdim verilir diye. Sen de bana geldin yok, "madem veriliyor neden ayrı ayrı satılıyor" da falan da filan da, bu tarz varsayımda bulunduğundan belli oluyor oyunu paketi satın almadığın.
Tamam. Konuyu açan arkadaş için Gta Trilogy Definitive Edition paketini satın al onun yerine. Madem bu kadar eminsin diğerlerinin de yanında verileceğine, biz de öğrenmiş oluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı