GTA Trilogy beklediğiniz gibi mi?

Mafia 1 remake'ti. Mafia 2 Definitive Edition ise normal Mafia 2'nin aynısı çok bir fark yok.
GTA Trilogy ise "Remastered".

2. oyunun Remastered'ini oynayanlar bilir hiçbir fark yoktu orijinal sürüm ile aralarında neredeyse. Sadece renk paletleri farklıydı. Rockstar en azından uğraşmış texturler ile.

Hocam RDR 2 gibi bir şaheseri yapan firma GTA 5'in PS5 fragmanına gelen bu disslike almasından dolayı veya insanların nostalji damarını kullanarak böyle bizi oyaladıklarını düşünüyorum şahsen yakışmadı be hocam Rockstar'a.

Hocam Mafia 1 ve 2 definite Edition'ları görmediniz mi?
GTA 5 E&E ve bu Trilogy'nin yegane amacı GTA VI'dan önce biraz daha paranın suyunu sıkmak ve her Rockstar postunun altına "GTA VI" diye ağlayan kitleyi susturmak. Güzel olsun, şaheser olsun gibi dertleri yoktu. Remaster ve Remake arasında bayağı fark var.

Hocam RDR 2 gibi bir şaheseri yapan firma GTA 5'in PS5 fragmanına gelen bu disslike almasından dolayı veya insanların nostalji damarını kullanarak böyle bizi oyaladıklarını düşünüyorum şahsen yakışmadı be hocam Rockstar'a.

Hocam Mafia 1 ve 2 definite Edition'ları görmediniz mi?

Dostum zorla aldırmıyor adamlar. Almazsınız olur biter. Şahsen ben zaten oynamayı düşünmüyorum. Birebir aynı oyun sonuçta. Sadece kaplama ve ışıklandırmalar yenilenmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı