GTA Trilogy Definitive Edition'da son durum nedir?

Hak etmiyor o parayla onun yerine Minecraft'ı seviyorsan 200 TL'ye alın daha iyi ömür boyu ban yemezseniz mis gibi sahipsiniz.

Son düzenleme:
Fiyatı hak etmiyor doğru fakat oyunlar güzel. Definitive Edition oynadıktan sonra orijinal oyunları oynayamıyorum.

Fiyatı hak etmiyor doğru fakat oyunlar güzel. Definitive Edition oynadıktan sonra orijinal oyunları oynayamıyorum.
Mod ile orijinalleri Definitive'den çok daha iyi hale geliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şöyle diyeyim 2020 yılı Mayıs ayında oyun tarihinde en enteresan olaylardan biri olmuştu Epic Games GTA 5'i bedava vermişti ben indiremesem bile kütüphanemde dursun diye beleşe aldım ve istediğim bir gün para vermeden indirebilirim 265 TL bu kadar eleştirilen bir oyuna fazla ilk çıktığında hataları fazlaydı bilenler bilir.

Şöyle diyeyim 2020 yılı Mayıs ayında oyun tarihinde en enteresan olaylardan biri olmuştu Epic Games GTA 5'i bedava vermişti ben indiremesem bile kütüphanemde dursun diye beleşe aldım ve istediğim bir gün para vermeden indirebilirim 265 TL bu kadar eleştirilen bir oyuna fazla ilk çıktığında hataları fazlaydı bilenler bilir.

Tamamdır almıyorum sağ olun yorumlarınız için.

Geri
Yukarı