GTA Trilogy hakkındaki düşünceleriniz neler?

CesurBiri

Picopat
1 yılın ardından oturup konuşalım, sizce oyun hak ettiğini buldu mu? Yeni halini beğendiniz mi? Oyun bir ton hata dolu ama geçtiğimiz aylarda güncellemeler verilmesine rağmen yine aynı ve PC'de oynuyorsanız kanser olacağınız bir şey var. Araba sürerken sürekli kamera size oyunu düz bakarak oyunu oynamanızı istiyor. Kamerayı atıyorum sola çevirdiniz bir şeye bakıyorsunuz ama telefon oyunu gibi hemen kamerayı düzeltme çabası var. Aşağıya trailer bırakıyorum oyunun kısa özeti :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rezalet olmuş, parasının beş kuruşunu bile hak etmiyor. Sadece grafikler güzelleştirilmiş, oynanış yine aynı. Hayallerimi yıktı bu yapım.

1 yılın ardından oturup konuşalım, sizce oyun hak ettiğini buldu mu? Yeni halini beğendiniz mi? Oyun bir ton hata dolu ama geçtiğimiz aylarda güncellemeler verilmesine rağmen yine aynı ve PC'de oynuyorsanız kanser olacağınız bir şey var. Araba sürerken sürekli kamera size oyunu düz bakarak oyunu oynamanızı istiyor. Kamerayı atıyorum sola çevirdiniz bir şeye bakıyorsunuz ama telefon oyunu gibi hemen kamerayı düzeltme çabası var. Aşağıya trailer bırakıyorum oyunun kısa özeti :D.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mobil oyun yapan firmaya verirsen olacağı bu...

Arkadaş ben RDR 2 de ki bugları görünce aşırı itiraz edip oyun ne böyle demiştim. Oyunda başımdaki ödülü ödememe rağmen aranan bölgede olmasam bile 10 tane at arabası geliyordu ve sınırsız kanun adamı bugu vardı. Ondan sonra bunu görünce o oyuna şükretmeye başladım.
He bir de tek bugu o da değil adamlar ilk göreve öyle bir checkpoint bugu koymuş ki oyunda ki 2. checkpointten sonra tutuklanırsanız oyun sizi görevi bitirdiniz sanıyor ve sweetin hapisten çıktığı göreve atıyor.

Yakın zamanda satın aldığım sistemim gelecek. Daha önce GTA serisinden 4. oyun hariç bir oyun bitirmedim. Hadi 3. oyunu atlasam VC ve SA oynanmayacak derecede mi hatalı? Yakın zamanda oynayan varsa yazabilir mi?

Problem oyunun mobil için geliştirilip sonra PC ye portlanması. Baştan gelişmiş grafikler ile PC içi optimize bir proje olsaydı durum başka olurdu.

Geri
Yukarı