GTA Trilogy nereden satın alınır?

Neolin

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, GTA Definitive Edition çıktıktan sonra orijinal trilogy Steam'de satıştan kalkmıştı. Acaba bunun keyini falan satan bir site var mı biliyor musunuz? Koleksiyon oalrak hesabımda tutmak isterdim.

Key satiliyor mu bilmiyorum. Social Club programindan alabilirsin. Ama yine de asla oneremem.

Merhaba dostlar, GTA Definitive Edition çıktıktan sonra orijinal trilogy Steam'de satıştan kalkmıştı. Acaba bunun keyini falan satan bir site var mı biliyor musunuz? Koleksiyon oalrak hesabımda tutmak isterdim.

47 euro şu zamanda çok büyük para, siz yine de araştırın. Bu site ve ETail'i önerebilirim. Daha önce defalarca alışveriş yaptım güvenilir yerler. Ürünleri alırken Türkiye'de etkinleştirilebilir olup olmadığını kontrol edin yeter. İyi sosyaller.
Ek: Attığım linkte ki Definitive Edition değilmiş, özür diliyorum.

200TL idi. 577TL olmuş. Definitive Edition al daha iyi.

47 euro şu zamanda çok büyük para, siz yine de araştırın. Bu site ve ETail'i önerebilirim. Daha önce defalarca alışveriş yaptım güvenilir yerler. Ürünleri alırken Türkiye'de etkinleştirilebilir olup olmadığını kontrol edin yeter. İyi sosyaller.
Ek: Attığım linkte ki Definitive Edition değilmiş, özür diliyorum.

Evet buraları bende gördüm cidden çok pahalı. Definitive almak daha mantıklı olurdu ama gerek yok. Eski GTA'ların kütüphanede olması iyi olurdu da neyse.

Geri
Yukarı