GTA Trilogy Steam'e gelecek mi?

Fur1907kan

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
1666650056769.png

Rockstar kendi servislerini ön plana çıkarmak için oyunun sadece kendi mağazasında satacağını söylemişti. İlerleyen günlerde Game Pass'e bile gelebileceği gibi Steam'e de gelebilir ama belirsiz.

Rockstar'ın Steam'e karşı bir kini var, Steam'de yayınlanan GTA oyunları her zaman CD versiyonlarından daha kötü oldu. Steam'e geleceğini sanmıyorum hatta GTA 6 sadece Rockstar Launcher'da da satılabilir bunu da düşünüyorum. Steam'e gelirse ve eski oyunları da yanında vereceklerse ben 100TL veririm 3 oyuna. Sırf eski oyunları yeniden alabilmek için. 120TL vermem ama.

Rockstar'ın Steam'e karşı bir kini var, Steam'de yayınlanan GTA oyunları her zaman CD versiyonlarından daha kötü oldu. Steam'e geleceğini sanmıyorum hatta GTA 6 sadece Rockstar Launcher'da da satılabilir bunu da düşünüyorum. Steam'e gelirse ve eski oyunları da yanında vereceklerse ben 100TL veririm 3 oyuna. Sırf eski oyunları yeniden alabilmek için. 120TL vermem ama.

Kesinlikle oyun Steam'e gelecek risk almaya bile değmez her platformda satışa koyacak.

Gelmez, oyunu boşuna sadece Social Club'a çıkarmazlar kendi mağazalarındın para kazanmak istiyorlar galiba.

Geri
Yukarı