GTA V %100 Türkçe Yama Çıktı!

• Konuyu başlatan Akif
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 13B
Yanılmıyorsam yamaya çullanan yalnızca biz değiliz:
Site çöktü çökecek.

Korsan sürümde çalışıyor yama manuel olarak OpenIV ile kurulum yapacaksanız. Ben oyunun 350 sürümünü kullanıyorum, bir sorun yaşamadım açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmi ve korsan. Hmm. Korsanların hangisine nasıl güveniyorsunuz ki?

GTA TURK ekibi çıkartmamışmıydı zaten yama

Evet ama o %100 değildi GtaTurk ekibinin son çıkardığı yama %75-80 civarı türkçe

Yamayı pek beğenmedim açıkçası GtaTurk ekibi daha güzel çevirmiş bence.

Vallahi yama tam GTA işi olmuş. Diğeri fazla ciddiydi. Sanırım aradığımı buldum. Bkz:
Shut the f*ck up b*tch: Sus lan kezo.

Bir de Nigga kelimesini oyundaki bölümlere göre farklı farklı çevirmeleri hayli hoşuma gitti.

Arkadaşlar bugün hayırlısıyla GMG'den oyunu satın alacağım. GMG'de ki adres bilgilerim kesinlikle doğru. PayPal hesabımda ki adres bilgilerim doğru, birbirleriyle uyuşuyorlar. Satın alımda bir sıkıntı çıkmaz değil mi ?

Ben v350.1 sürümünü kullanıyorum. Ve türkçe yamayı yaptım. Zaten 372.2 ile 350.1 arasında 200 mb lik ekstra dosya farkı var. O da multiplayer dosyası.
Manuel olarak kur oyna.
Yama çalışıyor ben denedim. Sorunsuz bir şekilde.
Korsan olarak bir yerde rastlamıştım 370 sürümüne ancak çalışıp çalışmadığından emin değilim.

Korsan sürüm kullanan arkadaşlar oyunu 370 sürümüne güncellemeli.
Reddit sitesi ama o site fake.

Evet. 2 yılda %80 e gelmiş. Ve daha çok eksik türkçe yamadır.
Ama technogame 1 yılda oyunu %99.9 a çevirmiştir. Geri kalanı da dil dosyalarını bulamadıklarını söylediler. En kısa zamanda güncellenecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…