GTA V 31 Mbps Hızla Kaç Saatte İner?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar, test etmeyi dene demeyin çünkü şu an yer yok. Eğer akşama kadar ineceğini düşünüyorsanız birkaç oyun silip indirmeyi deneyeceğim.

Eki Görüntüle 958485

Epic Games'den indireceğim. Sanırım 108 GB.
13.00'da başlatsam akşam 22.00'a kadar iner mi? Gece açık bırakmak istemiyorum çünkü sabah canlı derse gireceğim.
24 mbps bana saatte 9 gb indirme hızı sundu. Kaba hesap ile 8 mbps ile 3 gb desek, 32 mbps ile de 12 gb indirme sağlar saatte. Bu da 108 Gb'ı 9 saatte indireceği anlamına gelir. Siz 31 mbps dediğiniz için de 15 dk 1 mbps payı desek, yaklaşık 9 saat 15 dk içinde iner.

Arkadaşlar, test etmeyi dene demeyin çünkü şu an yer yok. Eğer akşama kadar ineceğini düşünüyorsanız birkaç oyun silip indirmeyi deneyeceğim.

Eki Görüntüle 958485

13.00'da başlatsam akşam 22.00'a kadar iner mi? Gece açık bırakmak istemiyorum çünkü sabah canlı derse gireceğim.
Knk ben 22 ile 6 7 saat te indirdim gece leyin saat 11 buçuk tu sabah 6 da inmişti
Çok rahat indirirsin

Eki Görüntüle 958485

Bende 25 mps de 11-12 saatte inmişti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı