65 GB 16 Mbps hızla kaç saatte iner

295833

Hectopat
Arkadaşlar dün Rainbow Six Siege aldım ve bu gece yükleyeceğim. İndirmeyi bugün saat 17.00 gibi başlatsam saat kaç gibi bitmiş olur?

Hayırlı olsun. Galiba 2Mb/s ile iniyor. Bu arada hangi sürümü aldınız? Dakikada 120 MB. 8 dakikada hemen hemen 1 GB. Buradan yola çıkarak hesaplayabilirsiniz.

Hayırlı olsun. Galiba 2Mb/s ile iniyor. Bu arada hangi sürümü aldınız? Dakikada 120 MB. 8 dakikada hemen hemen 1 GB. Buradan yola çıkarak hesaplayabilirsiniz.
Epic games'ten çok para olmadığı için standart aldım ama tek sorun internet bide kotalı olunca bitermi bitmezmi diye şüpheye düşüyorsun

Epic games'ten çok para olmadığı için standart aldım ama tek sorun internet bide kotalı olunca bitermi bitmezmi diye şüpheye düşüyorsun
Oyun ne kadar depolama gerektiriyorsa o kadar iner. Boyutu kadar yani. Sabah erken saatlerde girersin. Şimdi başlatırsan, aşağı yukarı gece 2 sularında biter.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı